Od początku sierpnia w eTOTO nowy bonus powitalny

Od początku bieżącego miesiąca legalny bukmacher eTOTO ma nową ofertę na start. W jej ramach można zgarnąć powiększony bonus od pierwszego depozytu. Zainteresowany szczegółami?

Od początku sierpnia w eTOTO bonus 200% do 200 PLN!

200% do 200 PLN w Etoto

Już na wstępie warto zaznaczyć, że nowa promocja powitalna skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników, którzy swoje internetowe konto bukmacherskie w serwisie online eTOTO założyli lub założą 1 sierpnia 2019 roku lub po tej dacie. Akcja jest ważna aż do odwołania, ale doświadczenie uczy, że nic nie trwa wiecznie.

W ramach nowego bonus na start gracz może otrzymać maksymalnie równowartość 200 PLN na grę w zakładach bukmacherskich. Mowa bowiem o premii od pierwszego depozytu w wysokości 200% do wskazanej powyżej kwoty.

Przykładowo: Maksymalny bonus w ramach opisywanej akcji można zgarnąć wpłacając minimum 100 PLN. Wówczas organizator promo przyzna dodatkowe 200 PLN na grę.

Minimalna kwota pierwszej wpłaty, która uprawnia do skorzystania z oferty powitalnej wynosi zaledwie 1 PLN. Wówczas nowo zarejestrowany gracz otrzyma dodatkowe 2 PLN na zakłady sportowe.

Otrzymane środki w ramach pakietu powitalnego podlegają obrotowi zanim ich wypłata będzie możliwa. Więcej szczegółów promocji na – www.eTOTO.pl.

etoto bonus powitalny

Aplikacja mobilna eTOTO

Przypominamy, że legalny bukmacher eTOTO od pewnego czasu może pochwalić się również swoją aplikacją mobilną na urządzenia z systemami Android i iOS.

Oprogramowanie do pobrania znajduje się na oficjalnym portalu operatora zakładów bukmacherskich. Jego pobranie, instalacja oraz późniejsze korzystanie jest całkowicie bezpłatne.

Posiadanie apki eTOTO umożliwia korzystania z promocji i bonusów dedykowanych wyłącznie jej posiadaczom.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button