Obstawianie Ekstraklasy z większymi wygranymi w Forbet!

Bukmacher Forbet przygotował dla swoich graczy bonus w wysokości 14% wygranych. W tym celu wystarczy postawić kupon do końca trwania promocji i zgarnąć dodatkowe pieniądze!

Obstawianie Ekstraklasy z większymi wygranymi w Forbet!
Obstawianie Ekstraklasy z większymi wygranymi w Forbet!

W Forbet obstawianie Polskiej Ligi bardziej się opłaca

Promocja obowiązuje tylko w ciągu dwóch godzin, tak więc jeżeli chcemy z niej skorzystać, musimy się pospieszyć. Bonus można otrzymać tylko za kupony zagrane w godzinach 16.00-18.00.

Forbet powiększa wygrane tylko w przypadku kuponów AKO, czyli takich, w którym zawarte są więcej niż dwa zdarzenia. W praktyce wygląda to tak:

  1. Grasz kupon na oficjalnej stronie bukmachera
  2. Dodajesz minimum dwa zdarzenia
  3. Wybierasz z listy specjalny typ „Wygrywaj +14%”
  4. W przypadku wygranej zyskaj więcej, niż na co dzień!
sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Mimo że oferta przygotowana została z okazji czwartkowych meczów Ekstraklasy, obowiązuje także w przypadku spotkań w innych rozgrywkach, niekoniecznie piłkarskich. Nie ma również znaczenia to, gdzie dokładnie postawiłeś kupon promocyjny – w portalu internetowym, w aplikacji czy może na mobilnej stronie bukmachera na stronie www.iforbet.pl.

Każdy gracz zarejestrowany w Forbet ma prawo do odebrania więcej niż jednego bonusu, co oznacza, że można zgarnąć podwyższone wygrane tak wiele razy, jak tylko ma się na to ochotę.

Organizator oferty specjalnej przyznane dodatkowe środki w sposób automatyczny. Wygrane mogą być wykorzystane na typowanie piłki nożnej w Forbet oraz na korzystanie z innych usług dostępnych na tej stronie internetowej, niekoniecznie związanych z futbolem.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, nie będziesz mógł odebrać doładowania, póki nie dokonasz rejestracji. Profil gracza da się założyć w każdej wolnej chwili. Można to zrobić, opcjonalnie, z kodem promocyjnym „BETONLINE„!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button