Nowy kod promocyjny w BetFan i nawet do 3 000 PLN bonusów na start!

Legalni bukmacherzy poza standardowymi bonusami od depozytów często posługują się także kodami promocyjnymi, po wpisaniu których gracz może otrzymać freebet, zakład bez ryzyka czy premię od wpłaty. Jak to wygląda w BetFan?

Darmowy zakład z kodem promocyjnym w BetFan!

Zakład bez ryzyka

Marka BetFan oferuje swoim nowym klientom na start zakład bez ryzyka do kwoty maksymalnej 50 PLN. Aby go zdobyć należy podczas rejestracji konta w serwisie online operatora wpisać specjalne hasło.

Mowa o kodzie promocyjnym, który uprawnia do skorzystania ze wspomnianej powyżej oferty dla nowych graczy. Wystarczy wpisać w formularzu hasło o treści „BETONLINE”.

Następne kroki to wpłacenie minimum 20 PLN na internetowe konto bukmacherskie w serwisie online organizatora akcji i zagranie kuponu z minimum dwoma zdarzeniami o łącznym kursie minimalnym 2,20.

W razie gdy pierwszy zagrany zakład okaże się przegrany, uczestnik promocji otrzyma bonus 100% o równowartości wniesionej stawki do maksimum 50 PLN, który przed wypłatą podlega dwukrotnemu obrotowi w zakładach sportowych.

Wszelkie szczegóły, w tym regulamin opisanej promocji, na oficjalnej stronie internetowej legalnego bukmachera BetFan.

BetFan kod promocyjny

Mega pakiet na start

Zakład bez ryzyka z kodem na bonus („BETONLINE„) to jednak dalece nie wszystko, co stosunkowo młoda marka na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce ma do zaproponowania swoim nowym klientom.

Na ofertę powitalną bukmachera Betfan składają się bowiem przede wszystkim premie od trzech pierwszych depozytów o równowartości nawet 3 000 PLN (łącznie). Uzależnione są one od wielkości wpłaty gracza.

W chwili obecnej aktywne jest również promo „Bez Podatku Extra”, w ramach którego gracz po spełnieniu warunków otrzymuje dodatkowe +14% lub +20% do wygranych.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button