News

[tdc_zone type=”tdc_content”][vc_row full_width=”stretch_row” el_class=”import_video_slider_bg” tdc_css=”eyJhbGwiOnsicGFkZGluZy10b3AiOiI1IiwiYmFja2dyb3VuZC1jb2xvciI6IiMyMjIyMjIiLCJkaXNwbGF5IjoiIn19″][vc_column width=”1/1″][td_block_big_grid_12 td_grid_style=”td-grid-style-1″ category_id=”” category_ids=”” tag_slug=”” autors_id=”” sort=”” installed_post_types=”” offset=”” tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjAiLCJkaXNwbGF5IjoiIn19″][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=”” el_class=”td-ss-row”][vc_column width=”2/3″][td_block_3 sort=”” limit=”6″ custom_title=”Zakłady bukmacherskie” td_ajax_filter_type=”” td_ajax_filter_ids=”” td_filter_default_txt=”All” ajax_pagination=”next_prev” tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLXRvcCI6IjEwIiwiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==” offset=”3″][td_block_15 category_id=”” category_ids=”” tag_slug=”” autors_id=”” sort=”random_posts” installed_post_types=”” limit=”6″ offset=”” custom_title=”Legalne zakłady online” custom_url=”” header_text_color=”” header_color=”” td_ajax_filter_type=”” td_ajax_filter_ids=”” td_filter_default_txt=”All” ajax_pagination=”next_prev” ajax_pagination_infinite_stop=”” tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjIwIiwiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==”][td_block_15 category_id=”” category_ids=”” tag_slug=”” autors_id=”” sort=”random_posts” installed_post_types=”” limit=”6″ offset=”” custom_title=”Zakłady bukmacherskie w Polsce” custom_url=”” header_text_color=”” header_color=”” td_ajax_filter_type=”” td_ajax_filter_ids=”” td_filter_default_txt=”All” ajax_pagination=”next_prev” ajax_pagination_infinite_stop=”” tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjIwIiwiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==”][td_block_text_with_title]

Legalne zakłady bukmacherskie online w Polsce

Gracze legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce nie powinni narzekać na brak wyboru odpowiedniego bukmachera. Obecnie w Polsce zezwolenie posiada kilkunastu legalnych bukmacherów internetowych, którzy walczą o klientów oferując im co raz więcej. Promocje za darmo, korzystne do obrotu bonusy, darmowe zakłady i freebety. Wszystko to po to żeby przyciągnąć do siebie jak najwięcej graczy zakładów bukmacherskich online.

Bukmacherzy – oferta

Za sprawą utrzymującej się już od wielu lat konkurencji na polskiej scenie bukmacherskiej, obecnie większość operatorów daje możliwość typowania spotkań w ramach zdecydowanej większości istniejących dyscyplin sportowych. Typować możemy zarówno popularniejsze sporty (piłkę nożną, koszykówkę czy siatkówkę), jak i te mniej popularne, a wręcz niszowe (golf, szachy, żużel). Sam fakt, że niemal wszyscy bukmacherzy prezentują kompletną ofertę nie oznacza, że ta się nie różni. Różnice dostrzegalne są bowiem między innymi w:

  • rynkach bukmacherskich – choć najpopularniejszą opcją do typowania jest wynik danego spotkania (zwycięstwo którejś z drużyn lub remis), większość operatorów proponuje również mniej szablonowe rozwiązania, pozwalające wygrać jeszcze więcej;
  • kursach bukmacherskich – to te stanowią jeden z najważniejszych parametrów wpływających na wysokość naszej ewentualnej wygranej;
  • promocjach i bonusach – główne bronie bukmacherów w walce o nowych klientów. To ich atrakcyjność przyczynia się zwykle do wyboru któregoś z nich. Należy jednak pamiętać, że wysoka kwota to nie wszystko – liczą się także warunki, zwłaszcza w przypadku bonusów od depozytu.

Wielu bukmacherów stara się zachęcić typujących do zabawy również innowacyjnymi funkcjonalnościami. Jedną z tych najnowszych jest chociażby udostępnianie symulacji gier karcianych, oczywiście nie do grania, a do typowania.

Zakłady na żywo

Choć najbardziej standardowym formatem typowania spotkań sportowych jest ten zakładający robienie tego jeszcze przed ich rozpoczęciem, typerzy coraz chętniej decydują się na oferowanie obstawiania „na żywo”, a zatem w czasie trwania wybranego spotkania. Zakłady na żywo rządzą się swoimi zasadami, ale też stanowią jeden z elementów najbardziej różnych u każdego z operatorów. Jako że bukmacherzy muszą przydzielić pracownika, który będzie czuwał nad zmieniającymi się na bieżąco opcjami i kursami bukmacherskimi, są zmuszeni do zadecydowania, które ze spotkań udostępnić w tym modelu. Wszystkich po prostu się nie da. To prowadzi do różnic i podczas gdy jedno spotkanie jest dostępne w ofercie live konkretnego buka, u innego może go nie być.

Popularność zakładów na żywo wzięła się z zagranicy, gdzie w dniu meczów dzikie tłumy gromadzą się w punktach naziemnych bukmacherów. Biznes w tym formacie upatrzyli wszyscy polscy bukmacherzy – każdy z nich daje dostęp do obstawiania na żywo.

Sporty wirtualne

Fundamentalnym elementem oferty bukmacherskiej każdego operatora są też sporty wirtualne. Odbywają się one w modelu na żywo, całą dobę. O ich przebiegu decyduje komputer. Przedstawiają całkowicie fikcyjne rozgrywki, często w dyscyplinach niedostępnych w standardowej ofercie (jak chociażby wyścigi chartów).

[/td_block_text_with_title][/vc_column][vc_column width=”1/3″][td_block_social_counter header_color=”” header_text_color=”” vimeo=”” googleplus=”” instagram=”kibicuj.z.nami” soundcloud=”” rss=”” open_in_new_window=”y” facebook=”kibicujreprezentacji” twitter=”betonlinepl” tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLXRvcCI6IjEwIiwibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjIwIiwiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==”][td_block_18 limit=”6″ custom_title=”Bonusy bukmacherskie” td_filter_default_txt=”All” category_id=”” sort=”popular” tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjIwIiwiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==”][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” el_class=”import_dont_miss” tdc_css=”eyJhbGwiOnsiYmFja2dyb3VuZC1jb2xvciI6IiMyMjIyMjIiLCJkaXNwbGF5IjoiIn19″][vc_column width=”1/1″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==”][td_block_14 sort=”random_posts” limit=”3″ offset=”” custom_title=”Promocje bukmacherskie” td_ajax_filter_ids=”” td_filter_default_txt=”All” ajax_pagination=”next_prev” td_ajax_filter_type=”” header_color=”#f8c900″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==”][/vc_column][/vc_row][/tdc_zone]

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button