Nawet 250 PLN bonusu od TOTALbet, tylko do końca dnia! [Środa 29 maja]

Z okazji finałów Ligi Europy (środa) i Ligi Mistrzów UEFA (sobota) legalny bukmacher TOTALbet przygotował dla swoich graczy promocję, w ramach której można zgarnąć nawet 250 PLN na grę w zakładach bukmacherskich!

Nawet 250 PLN bonusu od TOTALbet, tylko do końca dnia!

Reload bonus w Totalbet

Tytułowa oferta specjalna wskazanego na wstępie bukmachera online skierowana jest do wszystkich klientów opisywanej marki, którzy założyli swoje konto na oficjalnej stronie firmy.

Wysokość otrzymanej premii z tytułu pierwszej wpłaty dokonanej w terminie 27-29 maja (do godziny 23:59) uzależniona jest od wysokości depozytu na konto bukmacherskie.

Bonus reload w Totalbet wynosi dokładnie 50% wpłaty do kwoty maksymalnej, jaka została określona w regulaminie akcji. Mowa o 250 PLN dodatkowych środków na grę w zakładach sportowych.

Wskazano również minimalną sumę wpłaty, która uprawnia do skorzystania z opisywanej promocji bukmachera TOTALbet. Mowa o kwocie 100 PLN.

Więcej szczegółów, w tym warunki aktywacji otrzymanego bonusu oraz wymogi obrotu znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej organizatora akcji specjalnej.

Rejestracja w serwisie Totalbet online

Zainteresowała Cię opisywana promocja, ale nie masz jeszcze swojego internetowego konta bukmacherskiego? Nic straconego. Jego założenie zajmuje zaledwie kilka minut.

Proces ten jest bezpłatny, a na nowych graczy czeka oferta powitalna, w ramach której można zgarnąć bonus 100% od pierwszej wpłaty. Obecnie jest to maksimum 500 PLN.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button