Nawet 200 PLN bonusu od LvBET, ale tylko do końca weekendu (11-12 maja)!

Legalny bukmacher online, firma LvBET, przygotowała dla swoich graczy specjalną promocję, w ramach której mogą oni otrzymać dodatkowe środki na grę w zakładach sportowych. Z tego tekstu dowiesz się, jak je zdobyć.

Nawet 200 PLN bonusu od LvBET, ale tylko do końca weekendu (11-12 maja)!

Bonus dla stałych klientów

Na czym polega majowa akcja i kto może z niej skorzystać? Otóż, oferta ta skierowana jest do wszystkich klientów LvBET, którzy w przeszłości dokonali co najmniej jednego depozytu na swoje konto w serwisie online marki.

Osoby te są uprawnione do bonusu 50% od pierwszej wpłaty dokonanej w dniach 7-12 maja. Zgarnięcie premii od depozytu możliwe jest do godziny 23:59 w dniu 12 maja (niedziela), kiedy to opisywane promo dobiegnie końca.

Wystarczy wpłacić we wskazanym okresie minimum 25 PLN, wybierając przy okazji opcję ”Bonus do 200 PLN”, dzięki czemu dodatkowe środki na grę pojawią się na koncie gracza automatycznie.

Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest na oficjalnej stronie internetowej legalnego bukmacher LvBET, z której można pobrać również darmową aplikację mobilną.

Zakładanie konta w serwisie online

Nie masz jeszcze swojego internetowego konta bukmacherskiego w LvBET? Możesz otworzyć je w każdej chwili. Wystarczy w tym celu odwiedzić oficjalny portal firmy i wypełnić znajdujący się tam formularz.

Poza wpisaniem danych osobowych i załączeniem skanów dowodu tożsamości, które są niezbędne do weryfikacji gracza, możesz użyć też ekskluzywnego kodu promocyjnego.

Wpisując hasło o treści „BETONLINE” w odpowiednią rubrykę możesz zgarnąć darmowy zakład o równowartości 20 PLN i zagrać kupon bez wpłacania własnych środków.

Pakiet na start dla nowych graczy

To jednak nie wszystko. Na każdego nowego klienta czeka też specjalna oferta powitalna, czyli zestaw promocji, które są dedykowane wyłącznie nowym klientom.

W chwili obecnej mowa o dwóch bonusach od depozytu. Za pierwszą wpłatę można zgarnąć 100% do 1 000 PLN, a za drugą 50% do 500 PLN. W sumie 1 500 PLN!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button