Nawet 1 000 PLN bonusu od forBET!

Między innymi z okazji rozpoczynających się Mistrzostw Świata w skokach narciarskich legalny bukmacher forBET przygotował dla swoich graczy ofertę specjalną. Chcesz poznać jej szczegóły?

Nawet 1 000 PLN bonusu od forBET!
Nawet 1 000 PLN bonusu od forBET!

Kod promocyjny forBET

Sprawa jest stosunkowo prosta. Mówimy bowiem o klasycznym bonusie od depozytu, który można zgarnąć dokonując wpłaty na swoje bukmacherskie konto internetowe w forBET. Ale tylko w najbliższy piątek lub sobotę, a więc 22 i 23 lutego do godziny 23:59!

Nie masz jeszcze darmowego konta we wskazanej powyżej marce? Nic straconego! Możesz założyć je online w każdej chwili, odwiedzając oficjalny portal bukmachera. Podczas wypełniania formularza opcjonalnie możesz użyć też ekskluzywnego kodu promocyjnego.

Freebet od bukmachera forBET, Kod: BETONLINE

Bonus do 1 000 PLN

Premia zostanie przyznana tylko za pierwszy depozyt we wskazanym terminie. Jej maksymalna wysokość to aż 1 000 PLN! Środki bonusowe będą do dyspozycji gracza po dokonaniu jednokrotnego obrotu kwotą wpłaty (na zakładach o kursie minimalnym 2,00).

Opisywany bonus będzie czekał na aktywację 14 dni. Tyle samo czasu uczestnicy akcji mają na dokonanie nim czterokrotnego obrotu na podobnych, jak powyżej zasadach.

WAŻNE! Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkować będzie zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.

Pakiet na start

Osoby, które otworzą swoje konto w tych dniach w pierwszej kolejności zostaną objęte promocją Mistrzowski Start, która jest nadrzędna wobec tej dla stałych klientów.

W ramach oferty powitalnej można zgarnąć w sumie aż 1 200 PLN za trzy pierwsze wpłaty. W tym wypadku mówimy o premiach w wysokości 100%, 75% i 50% PLN od pierwszej, drugiej i trzeciej wpłaty.

Legalny bukmacher forBET ma obecnie również kilka innych promocji dla stałych graczy. Każdy może znaleźć coś dla siebie.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button