Mobile bonus i nowy pakiet powitalny w STS!

Legalny bukmacher STS przygotował dla swoich klientów specjalną promocję z okazji inauguracji zmagań polskich zespołów w eliminacjach europejskich pucharów oraz nową ofertę powitalną.

Mobile bonus i nowy pakiet powitalny w STS!
Mobile bonus i nowy pakiet powitalny w STS!

Bonus w aplikacji mobilnej

Pierwsza z tytułowych promocji będzie aktywna w dniach 9-10 lipca (do godziny 23:59) i będzie mógł z niej skorzystać każdy użytkownik, który dotychczas nie korzystał z aplikacji mobilnej marki STS.

Osoby, które zdecydują się ją pobrać i zainstalować we wskazanym powyżej okresie będą mogły liczyć na voucher 40 PLN na grę w zakładach bukmacherskich online.

WAŻNE! Aby otrzymać voucher, wystarczy zainstalować najnowszą wersję aplikacji, zalogować się na swoje konto i potwierdzić chęć odebrania vouchera w sekcji Bonusy i akcje, w bocznym menu aplikacji.

Przyznana premia, zanim możliwa będzie jej wypłata, musi zostać trzykrotnie obrócona na kuponach o łącznym kursie minimalnym 1,91. Do obrotu zaliczane są wyłącznie stawki z wygranych zakładów.

Oprogramowania na urządzenia przenośnie z Androidem lub iOS można pobrać bezpłatnie na oficjalnym portalu opisywanego bukmachera – www.STS.pl.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Nowy bonus na start

Nie masz jeszcze konta online w STS? Można je założyć wypełniając formularz na stronie internetowej operatora, gdzie znajduje się stosowny formularz, w którym należy podać dane osobowe oraz potwierdzić je za pomocą skanów dowodu tożsamości.

Podczas rejestracji można skorzystać opcjonalnie również z kodu promocyjnego o treści „BETONLINE”, który uprawnia do odebrania darmowego zakładu bez depozytu o równowartości 29 PLN.

Ponadto na nowo zarejestrowanych użytkowników czeka bonus od pierwszej wpłaty. Jego wysokość uzależniona jest od wielkości depozytu i wynosi 100% do 1 200 PLN maksimum.


Bukmacher STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button