Lutowe oferty specjalne w forBET

Legalny bukmacher forBET w lutym przygotował dla swoich klientów szereg promocji. Skierowane są one zarówno do nowych graczy, jak i stałych użytkowników. Zainteresowany szczegółami?

Zacznijmy od tego, że z każdej opisywanej w niniejszym tekście oferty specjalnej skorzystać mogą jedynie posiadacze internetowego konta bukmacherskiego, które można założyć dosłownie w parę minut, całkowicie online i zupełnie za darmo na oficjalnym portalu legalnego bukmachera forBET.

Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego należy podać podstawowe dane osobowe oraz dołączyć skany dowodu tożsamości, które posłużą do weryfikacji podanych przez nas informacji. Opcjonalnie można wpisać też ekskluzywny kod promocyjny, dzięki któremu można zgarnąć większą premię powitalną niż w ramach tej standardowej.

Freebet od bukmachera forBET, Kod: BETONLINE

Na nowych klientów forBET czeka tradycyjny bonus powitalny, nawet 1 200 PLN dodatkowych środków na grę w zakładach sportowych! Składają się na to premie od trzech pierwszych depozytów. Kolejno: 100%, 75% i 50% do 400 PLN maksimum każda. Minimalna kwota wpłaty, która uprawnia do otrzymania bonusu to 20 PLN. Oferta dostępna jest do końca lutego 2019 roku.

Stali użytkownicy mogą korzystać z kilku innych akcji specjalnych. Na dzień dzisiejszy są to:

  • Kto rano wstaje temu forBET daje!
  • Bonus urodzinowy
  • Cashback
  • Cashout 

Poranna promocja obejmuje kupony przedmeczowe lub live, składające się z co najmniej czterech zdarzeń o łącznym kursie minimalnym 1,50 i postawione codziennie w godzinach 6:00 rano – 12:00 w południe. Dzięki dodaniu zakładu zdarzenia „Wygrywaj więcej 14%” gracze mogą cieszyć się z wygranych niepomniejszonych o podatek od zakładów wzajemnych.

Bonus urodzinowy, jak sama nazwa wskazuje, przyznawany jest solenizantom, w dniu ich święta. Mogą go zgarnąć osoby, które na przestrzeni trzech miesięcy poprzedzających urodziny wpłaciły i zagrały w forBET kupony za minimum 100 PLN. W prezencie otrzymają darmowy zakład o równowartości 20 PLN.

Od 18 lutego do 10 marca będzie można skorzystać też ze specjalnego cashbacku, dzięki któremu każdego tygodnia do graczy może wrócić 5% przegranych środków (pomniejszonych o kwotę wygranych) do 700 PLN maksimum. Akcja została podzielona na trzy okresy: 18 II – 24 II, 25 II – 3 III i 4 III – 10 III. WAŻNE! Aby wziąć w niej udział należy się wcześniej zapisać.

Cashout to z kolei opcja umożliwiająca zamknięcie kuponu zanim zapadną na nim ostateczne rozstrzygnięcia. Powodów może być wiele: minimalizacja ryzyka, zmiana zdania pod wpływem bieżących wydarzeń czy po prostu złe przeczucia. UWAGA! Opisywane udogodnienie będzie dostępne tylko w aplikacji mobilnej forBET i na mobilnej wersji strony internetowej!

Poza opisywanymi powyżej promocjami bukmacherskimi będą pojawiać się też te okazjonalne. Te najbliższe mogą dotyczyć na przykład Mistrzostw Świata w skokach narciarskich, które rozpoczną się już w tym tygodniu.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button