Lukas Podolski ambasadorem marki Totolotek!!! Z tej okazji freebet 10 PLN dla każdego gracza!

O powrocie Lukasa Podolskiego do Polski, gdzie się urodził, spekuluje się od wielu lat. Piłkarz obiecał zagrać przed zakończeniem kariery w barwach Górnika Zabrze i tę deklarację wciąż podtrzymuje. Póki co został jednak ambasadorem legalnego bukmachera Totolotek, który ten fakt uczcił specjalną akcją promocyjną.

Lukas Podolski ambasadorem marki Totolotek!!! Z tej okazji freebet 10 PLN dla każdego gracza!

Darmowe 10 PLN na grę dla każdego

Podpisanie umowy z gwiazdą światowej piłki idzie w parze z akcją promocyjną, w ramach której każdy użytkownik serwisu online marki Totolotek może sięgnąć po darmowy zakład bez depozytu.

Wystarczy założyć internetowe konto bukmacherskie na oficjalnym portalu marki, a następnie wejść w zakładkę wpłata, wybrać opcję KOD BONUSOWY i wpisać hasło promocyjne, które uprawnia do odebrania freebeta 10 PLN.

Jakie to hasło? Wystarczy wpisać kod o treści „PODOLSKI”, a promocyjne środki zostaną przypisane do konta gracza w serwisie bukmacherskim Totolotka.

polski bukmacher betfan kod promocyjny
Nowy legalny bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Freebet 10 PLN dla stałych graczy Totolotka

Opisana powyżej oferta nie jest jednak skierowana wyłącznie do nowych graczy, którzy dopiero zarejestrują się na stronie internetowej jednego z legalnych na terenie Polski bukmacherów, który ma zarówno punkty stacjonarne, jak i działa w Internecie.

Z oferty specjalnej mogą również skorzystać stali klienci marki Totolotek. Wystarczy, że zalogują się na swoje internetowe konto bukmacherskie i wpiszą przywołany powyżej kod, odbierając tym samym darmowy zakład o równowartości 10 PLN.

Oczywiście środki te nie będą mogły zostać od razu wypłacone. Są one bowiem przeznaczone na grę w zakładach bukmacherskich. Należy je wykorzystać w okresie 14 dni.

legalny bukmacher betclic kod promocyjny 2020
Nowy kod promocyjny do bukmachera Betclic – Bonus cashback za darmo

Totolotek bonus w aplikacji mobilnej

Na graczy czeka też bonus w aplikacji mobilnej Totolotka. Wystarczy pobrać za darmo oprogramowanie na urządzenie przenośne z systemem Android oraz wpłacić minimum 20 PLN na zweryfikowane konto gracza.

Od pierwszego depozytu dokonanego za pośrednictwem aplikacji mobilnej przysługuje bonus powitalny w wysokości 100% wpłaty do 49 PLN maksimum.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button