Jak typować mecze tenisa ziemnego?

Obecnie wielu graczy typuje różnego rodzaju zakłady bukmacherskie związane z tenisem ziemnym. Jest to o tyle ułatwione, że nowoczesne firmy hazardowe gwarantują swoim Klientom bardzo duży wybór. Można zatem wybrać mnóstwo ciekawych spotkań uwzględniając rozmaite rozgrywki. I to nie tylko te najpopularniejsze, czyli zaliczane do tak zwanego Wielkiego Szlema. Jakie czynniki brać tutaj pod swoją uwagę, aby wykazywać odpowiednią skuteczność i systematycznie wygrywać pieniądze?

Jak typować mecze tenisa ziemnego?
Jak typować mecze tenisa ziemnego?

Obecna forma ma ogromne znaczenie!

Każdy musi sprawdzić aktualną formę konkretnego tenisisty. Można to zrobić naprawdę na wiele różnych sposobów. Obecnie dostęp do tego typu informacji jest wyjątkowo ułatwiony. Nie brakuje stron internetowych o odpowiednim profilu. Nie tylko polskich, ale może nawet przede wszystkim zagranicznych. Tam przeważnie znajdują się bowiem bardziej szczegółowe informacje, które oczywiście sprawiają, że zdecydowanie łatwiej jest dokładnie przeanalizować konkretnego zawodnika pod wieloma względami.

Powstają także rozmaite programy internetowe, które analizują dyspozycję konkretnych graczy. Oczywiście, im bardziej popularne rozgrywki, tym więcej informacji na ten temat można znaleźć. Najtrudniej w tym temacie mają gracze, którzy starają się obstawiać turnieje stosunkowo niszowe. Z drugiej strony w takich rozgrywkach można trafić na bardzo dobre kursy. Wynikają one po prostu z pomyłek bukmacherów, którzy nie posiadają wystarczająco dużej wiedzy na temat mniej znanych tenisistów.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Rodzaj nawierzchni tego nie wolno lekceważyć!

Typując spotkania tenisa (tenis typy bukmacherskie) ziemnego warto również zweryfikować to, gdzie odbędą się konkretne pojedynki. Należy bowiem zauważyć, że spotkania są rozgrywane na kilku różnych nawierzchniach. Są gracze, którzy znakomicie spisują się np. na cegle. Kiedy jednak przychodzi im grać na nawierzchni trawiastej, to mają gigantyczne problemy. Znowu z pomocą przychodzą zatem profesjonalne statystyki. Dzięki nim można zweryfikować skuteczność konkretnego gracza biorąc pod uwagę daną nawierzchnię.

Każda osoba zainteresowana tym tematem powinna sprawdzić, jak dany zawodnik spisywał się w ostatnim czasie na cegle, trawie itp. Od razu trzeba też zauważyć, że sezon tenisowy jest podzielony na kilka różnych etapów. Nie jest zatem tak, że gracze co tydzień grają na innej nawierzchni. Niemniej jednak o tym temacie nie powinno się zapominać. Szczególnie biorąc pod uwagę tak zwane okresy przejściowe.

Mecze h2h z konkretnym rywalem. Jak czytać tę statystykę?

Dużo graczy o tym zapomina. To natomiast spory błąd. Nie można skupiać się wyłącznie na aktualnej formie danego zawodnika. Tak samo, jak na nawierzchni, gdzie będą rozgrywane konkretne mecze. To oczywiście ważne aspekty, aczkolwiek nie jedyne, które trzeba wziąć pod swoją uwagę. Ważne są również bezpośrednie starcia z konkretnymi rywalami.

W tenisie ziemnym nierzadko jest tak, że jeden zawodnik może mieć patent na drugiego. Dobrze jest zatem sprawdzić kilka ostatnich meczów pomiędzy danymi tenisistami. Tak, aby ocenić, który gracz ma po prostu większy potencjał pod kątem typowanej konfrontacji.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button