Jak stać się ekspertem od zakładów sportowych?

Grasz stacjonarnie lub ewentualnie obstawiasz przez internet? Ostatnio nawet założyłeś konto online w bukmacherze Betfan? Przekonały Cię do tego rozmaite argumenty? M.in. to, że ta firma bukmacherska jest nie tylko legalna, lecz także hojna? W takiej sytuacji sporo osób zastanawia się nad typowaniem… Co zrobić, aby krok po kroku stawać się lepszym graczem? Jak być coraz bardziej wykwalifikowanym typerem?

Jak stawiać swoje pierwsze kroki?

Na pewno należy zdecydować się na profesjonalnego bukmachera internetowego. Jeśli wybrałeś Betfan, to będziesz w 100% zadowolony. Warto zaznaczyć, że ten podmiot hazardowy działa legalnie na mocy licencji wystawionej już ponad trzy lata temu. Poza tym możesz liczyć w Betfan (po dokonaniu rejestracji) na wiele świetnych bonusów. M.in. chodzi o cashback do 600 PLN. Oferowany jest także zakład bez ryzyka 70 PLN oraz podwojenie kolejnego depozytu. Nawet do 1000 PLN. Należy zaznaczyć, że pierwszy okres po rejestracji jest bardzo ważny. Na pewno nie należy grać taśm. Często jest zaś tak, że ludzie typują na samych faworytów… Umieszczają na kuponach nawet kilkadziesiąt rozmaitych wydarzeń. Oczywiście, to kończy się bardzo często przegranymi. Pamiętaj także o tym, by obstawiać za około dwa procent ze swojego stanu konta. W ten sposób musiałbyś przegrać kilkadziesiąt typów z kolei, by stać się bankrutem. Dzięki takiemu podejściu ryzyko wystąpienia takiego wydarzenia jest zaś relatywnie niewielkie.

Nie warto zamykać się na pomoc od bardziej doświadczonych kolegów po fachu!

Krok po kroku będziesz zdobywał doświadczenie. Nie da się jednak ukryć, że na samym początku młody typer np. nie wie tego, co brać pod swoją uwagę, aby dokładnie analizować obstawiane wydarzenia. Przez to nie brakuje zakładów, które są potem przegrane. Dlatego poleca się młodym graczom, aby Ci korzystali z porad, które można znaleźć np. na Sport Betfan. Jest to profesjonalny portal zajmujący się rozmaitymi dyscyplinami i bukmacherką… Typy eksperta są tam dodawane regularnie. Na każdy kolejny dzień możesz zatem znaleźć rozmaite porady bukmacherskie. Czym wyróżniają się takie właśnie typy? Na pewno są one bardzo profesjonalnie przeanalizowane. Warto zapoznać się z tymi poradami. Dzięki temu dowiesz się nie tylko tego, co można zagrać np. dzisiaj. To nie wszystko. Dzięki takim analizom będziesz wiedział, co należy analizować w przyszłości, aby mieć szanse na notowanie satysfakcjonujących rezultatów w podmiocie hazardowym Betfan. Co ważne, te typy bukmacherskie są w 100% darmowe.

Dlaczego warto grać przede wszystkim single lub duble?

Jeśli chcesz być ekspertem od tego zagadnienia, to nie możesz traktować po macoszemu tej sprawy. Wspominaliśmy już o tym, że nie powinno się typować taśm. Zamiast tego o wiele lepszym wyborem są właśnie single lub alternatywnie duble. Chodzi nam zaś tutaj o jeden, góra dwa mecze na kuponie. Taka taktyka to wiele plusów. Analiza zajmuje na pewno mniej czasu. Poza tym jest mniejsze ryzyko porażki.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button