Jak skutecznie typować i co ma wpływ na skuteczność?

Decydując się na typowanie zakładów każdy chce osiągnąć w nim jak największą skuteczność – jest to oczywiste i jak najbardziej zrozumiałe. Wiąże się ona w końcu z większymi wygranymi, a zatem czymś, po co w ogóle wybiera się właśnie zakłady bukmacherskie. Niestety, osiągnięcie tej skuteczności wcale nie jest takie łatwe, jak mogłoby się wydawać. W naszym poradniku postaramy się to ułatwić. Przedstawimy szereg porad związanych właśnie z typowaniem. Jak budować typy bukmacherskie, by te się sprawdzały? Którzy najlepsi bukmacherzy sprawdzą się idealnie w zdobywaniu doświadczenia? O tym wszystkim – poniżej.

typowanie zakładów bukmacherskich
Jak skutecznie typować i co ma wpływ na tę skuteczność?

Wybór to podstawa – którzy polscy bukmacherzy są najlepsi?

Na rynku istnieją legalni bukmacherzy, którzy stwarzają świetne warunki do obstawiania. Są i tacy, u których nie są one tak dobre. STSFortunaeWinner – wybór któregoś z tych najlepszych jest rozwiązaniem najprostszym, ale często też najlepszym. Co jednak najważniejsze, właściwy bukmacher będzie sojusznikiem w budowaniu doświadczenia. Dostarczy narzędzi idealnie sprawdzających się w takowym i sprawi, że na zakładach będzie się w stanie zyskać jeszcze więcej. To bardzo ważne w naszej przygodzie z bukmacherką, żeby wybrać odpowiednią do tego firmę.

Najlepsi bukmacherzy to tacy, którzy prezentują intuicyjny interfejs swojego głównego serwisu internetowego. To on w największym stopniu oddziałuje na pierwsze kroki w świecie bukmacherskim. Oczywiście, wysokie kursy są również ważne, jednak przede wszystkim w nieco dalszej perspektywie. W uczeniu przydadzą się z kolei solidne bonusy. Polscy bukmacherzy jak STS czy Betclic w większości oferują bonus powitalny, który jest nieoceniony właśnie w początkowych fazach typowania i jest w stanie dostarczyć sporo środków na próbowanie swoich sił w zakładach.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Cierpliwość w typowaniu jest kluczowa

Typując zakłady bukmacherskie nie należy oczekiwać wysokiej skuteczności już od samego początku. Na nią bowiem przychodzi czas. Ważne jest to, by budować doświadczenie w sposób konsekwentny. Nawet doświadczeni typujący popełniają błędy i przegrywają – ważne jest jednak, aby z każdej porażki wyciągać pewną lekcję. Nade wszystko jednak powinno się być cierpliwym i nie poddawać się już po pierwszym niepowodzeniu. Doświadczenie często buduje się latami i mnóstwem czasu włożonego w analizowanie własnych błędów. Trzeba mieć to na uwadze, miarkując swoje oczekiwania. Początkujący powinni korzystać z bonusów bukmacherskich żeby jak najmniej angażowac własnych funduszy, wtedy ewentualna porażka boli znacznie mniej.

Dokładna i skrupulatna analiza

Kluczowa w byciu skutecznym w obstawianiu jest jak najdokładniejsza analiza każdego spotkania sportowego, a najlepiej i konkretnego turnieju (lub ligi czy rozgrywek) oraz drużyn i zawodników wchodzących w ich skład. Ważne jest dążenie do tego, by własne typy bukmacherskie zawsze popierać należytą wiedzą i danymi. W świetny sposób pomagają w tym najlepsi bukmacherzy w Polsce, którzy prezentują mnóstwo przydatnych statystyk. Analiza powinna brać pod uwagę między innymi aktualną formę zawodników i drużyn, zdarzenia losowe (kontuzje kluczowych zawodników i inne), passę (historię meczów), ale też aktualną fazę konkretnych rozgrywek. Nie obędzie się też bez porównywania i zwracania uwagi chociażby na kursy bukmacherskie, które zawsze bardzo wiele sugerują.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Warto wiedzieć: istnieje wiele serwisów internetowych, które same prezentują poparte własną analizą typy na dziś. Warto po nie sięgać, choć nie poleca się kopiować ich typów 1:1.

Inne porady dla typerów

Naturalnie rzecz biorąc istnieje wiele innych sposobów na to, by odnosić większe sukcesy w obstawianiu. Wiele zależy od indywidualnego podejścia i gotowości do pracy nad własnymi metodami i taktykami. Determinantem często jest też budżet, który zwykle nie jest nieograniczony. Poniżej przedstawiamy dodatkowe porady, które mogą się przydać właśnie w codziennym obstawianiu w firmach bukmacherskich działających legalnie w naszym kraju.

ewinner profesjonalny bukmacher
Nowa oferta promocyjna w eWinner – Kod promocyjny na bonus
  • Warto zacząć od niskich stawek – będąc początkującym, nie warto porywać się na wysokie stawki. Większe wygrane kuszą, jednak grając za niskie stawki można obstawić znacznie więcej spotkań w tym samym budżecie. W związku z tym zyskuje się masę materiałów do analiz i pola do budowania własnego doświadczenia. Na wysokie stawki przyjdzie czas w momencie, gdy będzie się mieć pewność co do jakości własnych typów.
  • Nie powinno się skupiać na wszystkim – legalni bukmacherzy potrafią oferować możliwość typowania tysięcy spotkań sportowych dziennie. Warto jednak znaleźć własną niszę i to właśnie na niej się skupić. Dzięki temu szybciej dojdzie się w tym do wprawy i szybko poprawi się własną skuteczność.
  • Nie warto zamykać się w obrębie serwisów bukmacherskich – choć najlepsi bukmacherzy pokroju STSeWinner czy Fortuna potrafią dostarczać mnóstwa przydatnych informacji na temat meczów, drużyn i zawodników, istnieje wiele innych źródeł wiedzy przydatnej w skuteczniejszym obstawianiu. Aby być w tym naprawdę dobrym, warto przeglądać serwisy zewnętrzne. Można się na nie natknąć chociażby szukając, gdzie obejrzeć mecze Polaków na Euro 2021.
  • Bonusy trzeba wykorzystywać w pełni – jeżeli bukmacher daje jakiś bonus, warto wyciskać z niego tyle, ile tylko się da. Doskonale obrazują to bonusy powitalne. Jeśli zatem buk oferuje do 1000 złotych od pierwszej wpłaty, wpłaćmy dokładnie tyle (jeśli jest to jej równowartością). Zwłaszcza że taką szansę mamy tylko raz.

5 / 5. Ocen: 5

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button