Jak obstawiać w Fortunie online?

Zakłady bukmacherskie cieszą się w naszym kraju dużą popularnością, zwłaszcza ze względu na to, iż w Polsce działa wiele legalnych firm, gdzie można dokonywać zakładów. Nowo powstała ustawa hazardowa w skuteczny sposób ograniczyła zagraniczną konkurencję licencjonowanym bukmacherom, dzięki czemu rozwinęła się ich oferta online. W naszym kraju aktualnie mamy profesjonalnie świadczące swoje usługi, legalne serwisy, które oferuję prematch i live, a także wiele ciekawych bonusów. Popularnym bukmacherem jest Fortuna, działająca jako efortuna w internecie.

Jak obstawiać w Fortunie online?
Jak obstawiać w Fortunie online?

Bukmacher Fortuna zajął się aktywnym wpieraniem polskiego sportu. Jest aktualnie głównym sponsorem Legii Warszawa i partnerem wielu zespołów, takich jak między innymi: SKS Wigry, Raków Częstochowa, MKS Miedź Legnica, TS Podbeskidzkie Bielsko-Biała, GKS Katowice. Jest także sponsorem tytularnej polskiej 1 Ligi piłkarskiej, piłkarskiej szkółki LUKAM 2010, turnieju siatkówki plażowej PLAŻA OPEN i oficjalnym sponsorem naszej narodowej kadry w Skokach Narciarskich. Fortuna należy do grona bukmacherów aktywnie sponsorujących sport elektroniczny, wpierała przez rok polską organizacją esportową AGO Esports. W czerwcu 2018 roku Fortuna była jedyną firmą notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Kiedy pojawiła się na giełdzie w 2010 roku, jej cena za jedną akcję wynosiła 16,98, po 8 latach wzrosła do kwoty rzędu 31,20 zł, w dniu wycofania akcji.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Legalny bukmacher Fortuna

Jeśli korzystamy z usług jakiegokolwiek bukmachera, najważniejsze jest zaufanie do danej firmy. Kiedy przelewamy pieniądze na swoje konto, musimy wiedzieć, iż transakcja została we właściwy sposób zabezpieczona, a bukmacher jest legalną i dobrze działającą firmą. Warto więc wiedzieć, iż bukmacher Fortuna jest to bardzo długo działająca na naszym rynku polska marka, a aktualnie to jeden z największych dostępnych legalnych bukmacherów. Bukmacher należy do Fortuna Entertainment Group, czyli jednego z liderów w tej branży w naszej części Europy. Fortuna notowana na giełdzie od 2010 jest swego rodzaju zapewnieniem stabilności oraz biznesowej odpowiedzialności fortuny. Istotny jest fakt, iż bukmacher funkcjonuje na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. Pod logiem firmy funkcjonuje wiele stacjonarnych oddziałów, a także oczywiście serwis online. Łączna liczba zatrudnionych pracowników wynosi około tysiąc. Jak widać, jest to legalny bukmacher i może z niego bez żadnych obaw korzystać, nie martwiąc się, iż przepadną nasze pieniądze, albo nie będziemy mogli ich wypłacić. Firma działa całkowicie zgodnie z prawem, ma wielu zadowolonych graczy, którzy cenią sobie możliwość obstawiania zakładów online, szybkie wypłaty i wiele funkcji dostępnych na stronie.

Oferta bukmachera Fortuna

Bukmacher ten ma bardzo bogatą ofertę zakładów. Na stronie Fortuny możemy, między innymi dokonywać Zakładów Bukmacherskich (np. Zakłady Specjalne) dostępne są także Wirtualne Sporty (piłka nożna, wyścigi psów, wyścigi konne, żużel, tenis, samochody) E-sport (LoL, CS GO) oraz Zakłady Live. Przy niektórych wydarzeniach istnieje opcja oglądania transmisji live (Fortuna TV), dostępny jest również wszędzie chat, statystyki meczowe i tracker. Przy dokonywaniu zakładów live możemy także skorzystać z opcji Szybki Zakład. Opcja ta polega na szybki wysłaniu wcześniej przygotowanego kuponu, w zależności od rozwoju sytuacji, w trakcie wybranego wydarzenia. Bukmacher udostępnia także opcję Early Cash Out, czyli możemy zamknąć nasz kupon AKO przed końcowym rozstrzygnięciem wszelkich wydarzeń z kuponu. Kwota, jaką otrzymamy, będzie sumą wszystkich wydarzeń, które zakończyły się dla nasz korzystnie. Jeśli uwielbiany statystyki, ucieszą nas dodatkowe serwisy: Statystyki, archiwum zdarzeń czy LiveScore.

Każdy może na www.eFortuna.pl oglądać mecze za darmo. ZOBACZ VIDEO:

Dla graczy dopiero rozpoczynających swoją przygodę z bukmacherką Fortuna przygotowała także ABC gracza. Bardzo pomocne narzędzie także dla nieco bardziej zaawansowanych typerów, w którym znajdują się opisy wszystkich dostępnych typów. W serwisie znajduje się także Strefa Typera, jest w niej forum, gdzie użytkownicy wymieniają się spostrzeżeniami oraz komentują swoje wygrane bądź przegrane kupony. W Strefie Typera znajdziemy także opublikowane najlepsze wygrane kupony dnia, tygodnia i miesiąca. W Strefie kibica znajdziemy zapowiedzi oraz prognozy wydarzeń sportowych, najlepsze kupony i informacje o transmisjach. Dla wielbicieli wideo bukmacher na swoim kanale YouTube publikuje wiele filmów (o MŚ w Rosji) czy zapowiedzi meczów. Firma w celu stworzenia filmików podjęła współpracę ze sportowymi YouTuberami. Od października 2018 roku na YouTube pojawiła się kolejna seria video bukmachera Fortuna, powstała dla graczy, którzy nie wiedzą jeszcze, na jakie wydarzenia warto w najbliższych dniach obstawić.

Jak obstawiać w Fortunie online?

Założenie konta

Chcąc typować zakłady u tego bukmachera pierwszym krokiem, jaki musimy podjąć, jest założenie konta na stronie online. W trakcie rejestracji będziemy poproszeni o podanie danych osobowych, numeru rachunku bankowego oraz o przesłanie skanu obu stron naszego dowodu osobistego. Jest to oczywiście konieczne do założenia konta.

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Rejestracji dokonujemy na dwa sposoby:

1. Zgłaszamy się osobiście do jednego z lokalu Fortuny, musimy mieć przy sobie dowód tożsamości oraz numer rachunku bankowego. Dostępny jest formularz, którego możemy wcześniej pobrać i uzupełnić (znajdziemy go na stronie internetowej bukmachera).

2. Wypełniamy właściwy formularz online na stronie internetowej bukmachera. Weryfikacja naszego konta odbędzie się w godzinach funkcjonowania bukmachera 8.00 do 23.00.

Bukmacher Fortuna należy do firm, które udostępniły dwa rodzaje kont:

1. Konto tymczasowe z ograniczoną funkcjonalnością. Założenie takiego konta zajmuje bardzo niewiele czasu, podczas rejestracji podajemy jedynie podstawowe dane, nie musimy także robić i wysyłać skanów dowodu osobistego. Takie konto ma jednak swoje wady, nie będziemy mieli bowiem dostępu do wszystkich opcji na stronie Fortuny. Będziemy więc mocno ograniczeniu w swoich działaniach.

2. Konto zweryfikowane, czyli całkowicie funkcjonalne. Możemy więc cieszyć się ze wszystkich możliwości, nasze działania nie są ograniczone, korzystamy więc, ze strony bukmachera, mając do wyboru wszystkie możliwe opcje, bonusy, promocje itp.

Doładowanie konta oraz wypłata środków

Jeśli już dokonaliśmy rejestracji u tego bukmachera, możemy doładować nasze konto w serwisie przy użyciu karty płatniczej, płatności mobilnej BLIK, systemu płatności online Tpay, portfela elektronicznego Masterpass, PayU, Skrill, albo zwykłego przelewu bankowego. Minimalną kwotę, jaką możemy wpłacić to jeden złoty, a minimalna stawka konieczna do obstawienia kuponu to dwa złote.

Oficjalna strona bukmachera Fortuna
Oficjalna strona bukmachera Fortuna

Weryfikacja u legalnego bukmachera Fortuna

Przejście weryfikacji jest niezbędne, aby u każdego legalnego bukmachera móc w ogóle rozpocząć swoją grę. Kiedy już uzupełnimy wszystkie nasze dane, musimy jeszcze poczekać na zatwierdzenie naszego konta. Przeważnie trwa to do maksymalnie 30 minut. Po przejściu weryfikacji nasz konto będzie w pełni aktywne, będziemy mogli korzystać więc ze wszelkich dostępnych opcji (wpłaty środków pieniężnych, promocje bonus, zakłady).

Kto nie może grać u tego bukmachera?

Aby założyć konto na stronie Fortuny, co najważniejsze należy mieć ukończone 18 lat. Z usług zakładów bukmacherskich nie mogą w żaden sposób korzystać: pracownicy Fortuny (oraz ich współmałżonkowie), właściciele klubów, drużyn oraz zwierząt biorących udział w danym wydarzeniu, a także osoby mające sądowy zakaz udziału w grach hazardowych.

Kod promocyjny u bukmachera Fortuna

Zanim rozpoczniemy typowanie na wybrane przez nas wydarzenia, musimy otworzyć nasz login. To bardzo prosta sprawa, jednakże nie chcemy przegapić możliwości zwiększonego bonusu, należy więc dokładnie zapoznać się z danymi możliwościami. Kod bonusowy do Fortuny brzmi „BETONLINE„. Bukmacher ma bardzo ciekawą promocję, odbiegającą od innych konkurencyjnych. Możliwości są dwie. Możemy użyć kody z linkiem, który kieruje nas do powiększone do ze 100 do 120 złotych zakładu bez ryzyka. Inną opcją jest tak zwany bonus bez depozytu o wartości 20 złotych. Oprócz tego bukmacher oferuje nam także do 400 złotych od pierwszego wkładu oraz darmowych 10 złotych bez depozytu w punktach FKP (Fortuna Klub Plus).

Jak zakłada się konto z bonusem w Fortunie? Mamy poradnik w formie wideo:

Darmowy zakład Fortuna. 20 PLN na start!

20 złotych freebetu każdy nowo zarejestrowany użytkownik serwisu dostaje już za samą swoją rejestrację. Bonus ten jest pod postacią punktów FKP, jednakże można je następnie wymienić na zakłady albo jeden zakład. Gracze decyduje, czy wykorzystają dany bonus w całości na tylko jeden kupon, czy może przy pomocy tych punktów obstawić parę kuponów. Jeśli darmowy freebet Fortuna okaże się dla nas zwycięski, możemy wypłacić zgromadzone środki, bez obowiązku ich obrotu.

Zakład bez ryzyka

Fortuna ma dla swoich nowych graczy także tak zwany zakład bez ryzyka do 120 złotych. W sytuacji, gdy nasz pierwszy kupon po utworzeniu konta nie okaże się zwycięski, wtedy firma zwróci nam postawioną na niego stawkę, jednakże odejmując obowiązkowy podatek 12 procent. W takim przypadku nie trzeba również dokonywać obrotu, jeśli natomiast już pierwszy zakład okaże się trafiony, możemy wypłacić wygraną. Kiedy przegramy, tak samo możemy postąpić ze zwróconymi nam środkami, chyba że wolimy dalej typować, to już zależy od nas.

Podwojenie pierwszej wpłaty

Częścią oferty powitalnej dla nowych graczy jest także bonus od depozytu. Kiedy nasza pierwsza wpłata na konto wyniesie 100 złotych, wówczas kolejne 100 złotych na grę dostaniemy od bukmachera Fortuna. Dzięki czemu możemy nawet uzyskać 1000 złotych. Jednakże, aby w ogóle otrzymać właśnie taki bonus, musimy pierwszy depozyt obrócić aż 4 razy. Do obrotu zaliczane są tylko i wyłącznie zakłady z minimum 3 zdarzeniami, natomiast minimalny kurs danego zakładu musi wynieść 1.90. W przypadku kiedy doładujemy nasze konto za 50 złotych, musimy zagrać łącznie za 200 złotych, aby liczyć na ten bonus. Kiedy spełnimy wszystkie powyższe warunki, dopiero wtedy dostaniemy ten bonus na konto. Jak to się stanie, musimy go także obrócić jeszcze jeden raz, po kursie minimalnym 1.14.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button