Inauguracja Pucharu Świata w skokach bez ryzyka w TOTALbet!

W piątek 16 listopada startuje nowy sezon skoków narciarskich. Inauguracyjne zawody odbędą się w Wiśle, a legalny bukmacher TOTALbet przygotował z tej okazji specjalną promocję dla swoich graczy – zakład bez ryzyka!

Oferta dedykowana fanom skoków narciarskich obowiązuje w TOTALbet do niedzieli 18 listopada włącznie. Tego dnia odbędzie się drugi z konkursów pierwszego weekendu zmagań.

Zakład bez ryzyka 40 PLN jest dostępny dla wszystkich klientów opisywanej firmy bukmacherskiej. Kupony spełniające warunki do promocji zostaną zakwalifikowane automatycznie bez konieczności zapisywania się do niej.

Jakie warunki trzeba spełnić? Po pierwsze, należy zagrać kupon SOLO lub AKO o minimalnym kursie łącznym 2,00 dokładnie za 40 PLN. Wszystkie typy na nim zawarte muszą dotyczyć zdarzeń z oferty na Puchar Świata w skokach narciarskich w Wiśle. W przypadku niepowodzenia, obstawiający otrzyma na swoje konto bukmacherskie w TOTALbet zwrot całej stawki!

>>>Aktualny kod promocyjny Fortuna: BETONLINE<<<

 

Co ważne, do skorzystania oferta specjalnej kwalifikują się zarówno zakłady grane z tradycyjnej oferty, jak i te grane na żywo. W czasie trwania akcji promocyjnej każdy z uczestników ma prawo do odebrania wyłącznie jednego cashbacku, z które środki zostaną zaksięgowane na koncie bonusowym w TOTALbet.

Na jeszcze jeden zapis regulaminu warto zwrócić uwagę. Wszystkie kupony, które miałyby zostać objęte promocją muszą rozstać rozliczone do godziny 23:59 w dniu 18 listopada, co wyklucza obstawianie zakładów długoterminowych, chociażby na zwycięzcę klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

Nie posiadasz konta w TOTALbet i zastanawiasz się czy w ogóle warto je założyć? Sprawdź bonus powitalny dostępny u legalnego bukmachera! Szczegóły na stronie internetowej www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button