Gry karciane online po Polsku – Legalne TVbet Polska

Usługa gier karcianych powoli wkracza na polski rynek. Choć poza granicą naszego kraju istnieje już od dłuższego czasu, dopiero teraz zaczyna pojawiać się w ofercie polskich bukmacherów, którzy nie są jedynymi podmiotami zamieszanymi w jej udostępniane. Wiele w nim zależy bowiem od dostawców ich transmisji, głównym z których jest TVBet. Jaka est jego rola w całej usłudze? Na czym tak właściwie polega obstawianie gier karcianych, którzy bukmacherzy obecnie to umożliwiają i co jeszcze trzeba wiedzieć na ten temat? To kwestie, które poruszymy poniżej.

gry karciane online w polsce
Gry karciane online w Polsce – TVbet Polska

Gry karciane online – czym tak właściwie jest nowa usługa polskich bukmacherów?

Usługa gier karcianych istnieje już od dłuższego czasu, jednak w Polsce zaczęła stawiać pierwsze kroki zaledwie kilka miesięcy temu. Dziś proponuje ją już kilku bukmacherów, na chwilę obecną we wczesnej wersji pilotażowej, mającej za zadanie zbadać reakcję typujących z naszego kraju i ocenić ich zainteresowanie nią.

Sama usługa pozwala na typowanie gier karcianych rodem z kasyna. Mowa o pokerze, wojnie, blakcjacku i innych. Oczywiście jeżeli wiemy jak grać w pokera czy inne gry karciane to przed nami stoi masa ciekawych wyzwań, ale o tym w dalszej części artykułu.

Bardzo istotną rolę w tym wszystkim gra TVBet, który jest podmiotem niezależnym od bukmacherów – więcej na ten temat powiemy w dalszej części wpisu. Sama usługa możliwa jest do typowania w formule na żywo, w większości przypadków całodobowo (obecnie wyjątkiem jest TOTALgames, które działa wyłącznie w określonych godzinach). Schemat obstawiania jest identyczny, jak przy typowaniu standardowych spotkań sportowych właśnie w module live – wybieramy jedną z dynamicznie zmieniających się opcji bukmacherskich, ustalamy stawkę i nabywamy kupon. Całość wykorzystuje konto główne każdego bukmachera – nie ma potrzeby osobnej rejestracji.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Za co we współpracy z bukmacherami odpowiedzialny jest TVBet?

TVBet jest bardzo ważnym trybikiem w całym układzie odpowiedzialnym za działanie usługi gier karcianych. Jego głównym i podstawowym obowiązkiem jest realizacja transmisji owych gier karcianych w przygotowanych przez niego samego studio nagrań. Towarzyszy temu wiele innych rzeczy, w tym:

  • zatrudnienie kompetentnej krupierki – to ona jest postacią kluczową w transmisjach, ale i obstawianiu gier karcianych, bo nie tylko rozdaje i tasuje karty, ale też informuje typujących o momentach, w których mogą stawiać zakłady oraz analizuje obecną sytuację na stole po każdym z etapów rozdania;
  • dostarczenie sprawnie działającego systemu informatycznego – system ten musi przenosić karty wykładane przez krupierkę do bazy bukmachera, na podstawie czego będą się u niego pojawiać kolejne opcje bukmacherskie. W kartach, którymi posługuje się krupierka w TVBet ukryty jest specjalny kod, który ta skanuje przy każdym wyjmowaniu nowej karty (czytnik znajduje się w stole) – następnie czeka na to, aż system przetworzy to przeskanowanie i dopiero pokazuje kartę na wizji; 
  • dbanie o stabilność i szybkość działania transmisji – to do firmy TVBet należy to, by dbać o stałą dostępność transmisji w obrębie gier karcianych oraz szybkość ich działania. On jest więc finalnie odpowiedzialny za komfort oglądania transmisji (a więc po części i jej obstawiania).
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

TVBet dba więc o absolutnie wszystko, co jest ważne w zakładach na gry karciane online, poza bukmacherską stroną całego przedsięwzięcia, a zatem obsługą finansową klientów docelowych. Tak właściwie dostarcza materiał do obstawiania, który przez buka musi zostać wykorzystany analogicznie do standardowej transmisji telewizyjnej.

Podobną ofertę ma także Polski bukmacher STS, który z kolei pobiera gry karciane z innej firmy, Betgames. Z resztą STS to pierwsza w Polsce firma, która zaczęła modę na gry karciane jak poker czy bakarat.

Polscy bukmacherzy współpracujący z TVBet

W chwili obecnej z firmą TVBet współpracuje dwóch działających na terenie Polski legalnie bukmacherów – forBET, Fuksiarz, Superbet oraz Betfan. Wszyscy wykorzystują wspomnianego dostawcę do prezentowania oferty na trzy gry karciane: poker, wojnę oraz blackjack. W obrębie tych bukmacherów możemy liczyć na te same transmisje, opatrzone identycznymi kursami oraz opcjami bukmacherskimi. Nie oznacza to jednak, że nie różnią się niczym od siebie. Różnic można bowiem dopatrzeć się w ich:

  • bonusach i promocjach – Betfan  wychodzi z propozycją bardzo solidnego Pakietu Pudziana – jednego z najsolidniejszych bonusów powitalnych na rynku, dającego nawet 3000 złotych na grę, możliwego do wykorzystania również w obrębie gier karcianych. forBET z kolei, poza swoim własnym bonusem powitalnym, daje również możliwość wzięcia udziału w rywalizacji w rankingu typerów właśnie w obrębie gier karcianych. U obu bukmacherów bonusy można zarówno wykorzystywać (pod kątem środków finansowych), jak i obracać nimi celem odblokowania sobie możliwości ich wypłaty na konto bankowe;
STS kod promocyjny
Nowa oferta darmowych bonusów bukmachera STS
  • interfejsie użytkownika, którego ocena jest kwestią czysto subiektywną – jedni docenią nowoczesność i wyrazistość Betfanu, który podchodzi do swoich usług w sposób bardzo „młodzieżowy” i na luzie, inni z kolei dostrzegą i polubią profesjonalizm i nieagresywną szatę graficzną forBETu;
  • aplikacją mobilną – w apkach obu bukmacherów można typować gry karciane – ich wygląd i szybkość działania są jednak inne.

Oprócz usługi gier karcianych od TVBet na polskim rynku działa również STS z dostawcą Betgames oraz TOTALbet z produkowanymi przez samego siebie transmisjami.

5 / 5. Ocen: 4

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button