Granie na telefonie w STS Poker

Legalne granie na telefonie w texas hold’em? Jest to jak najbardziej możliwe w STS Poker. Każdy może sprawdzić, o co w tym chodzi i jak postawić swój pierwszy zakład!

Granie na telefonie w STS Poker
Granie na telefonie w STS Poker

Legalne karty na prawdziwe pieniądze. STS pokazał, jak to się robi!

Po wejściu w życie ustawy hazardowej wydawało się, że polscy typerzy nigdy więcej nie będą mieli okazji zagrać w karty online i to na prawdziwe pieniądze. Tymczasem dzięki STS Betgames stało się to możliwe, a obecnie coraz więcej bukmacherów decyduje się na wprowadzenie do oferty gier karcianych.

Jeżeli chcemy obstawiać pokera, wojnę czy bakarata, wystarczy, że będziemy posiadać konto na stronie internetowej www.STS.pl. Jego założenie to kwestia kilku chwil, a kod promocyjny „BETONLINE” pozwala na odebranie aż 29 PLN bez depozytu na start!

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Promocja powitalna skierowana jest do osób, które jeszcze nie rejestrowały się w STS. Do założenia konta potrzeba minuty wolnego czasu i niczego poza tym. Nie trzeba nawet wpłacać pieniędzy, gdyż bonus bez depozytu umożliwia nam obstawianie za kasę bukmachera!

Czy można grać legalnie w pokera na telefonie?

Chociaż nadal wiele rzeczy załatwia się przez komputer, coraz częściej miejsce tradycyjnych laptopów zajmuje smartfon. Telefony to narzędzie do komunikacji z ludźmi, wykonywania przelewów i… obstawiania meczów z dowolnego miejsca z dostępem do sieci.

Oczywiście, że każdy chętny może grać legalnie w pokera na telefonie, ale trzeba tylko wiedzieć, gdzie jest taka możliwość, a jakich stron lepiej unikać. Czy trzeba mieć dedykowaną aplikację, czy wystarcza zwykła przeglądarka? Jeżeli w waszych głowach rodzą się te oraz podobne pytania, zaraz poznacie wszystkie niezbędne odpowiedzi.

Nie zmienia się cały czas to, że do gry jest wymagane posiadanie konta typerskiego w STS. Bez względu na to, jak będziecie chcieli obstawiać, pierwszym krokiem jest rejestracja na stronie www.STS.pl.

STS aplikacja mobilna
STS aplikacja mobilna

STS Poker na telefon. Jak obstawiać karty w wersji mobilnej?

Nie znajdziemy w sieci żadnej aplikacji STS Poker oraz czegoś podobnego. Do grania mobilnego w karty u najpopularniejszego bukmachera w Polsce wystarczy albo dostęp do przenośnej wersji strony www.STS.pl, albo program do typowania, który można pobrać na iOS lub Androida.

Granie w pokera w STS na telefonie nie różni się szczególnie od tego, co proponowane jest nam w zakładach mobilnych. Cały proces stawiania zakładów jest uproszczony do minimum, a gracze natychmiast dowiadują się o wygranej i mogą z niej korzystać.

Nie wiadomo, czy będzie STS Betgames aplikacja, ale na ten moment na to się nie zanosi. Na szczęście, nie ma takiej potrzeby!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button