Gala MB Boxing Night z bonusem od Fortuny!

Już dziś, w sobotę 6 kwietnia, w katowickim „Spodku” odbędzie się gala boksu zawodowego, na której wystąpi czołówka polskich pięściarzy. Z tej okazji legalny bukmacher Fortuna przygotował dla swoich graczy ofertę specjalną.

Gala MB Boxing Night z bonusem od Fortuny!

Bonus od Fortuny

Gala MB Boxing Night „Ostatni Taniec” powinna dostarczyć wielu emocji sympatykom boksu. Jest też okazją do zgarnięcia bonusu od bukmachera Fortuna, który oferuje graczom premię o równowartości 20 PLN, jeśli na zwycięskim kuponie znajdzie się co najmniej jeden typ z oferty na opisywane wydarzenie.

Walki na katowickiej gali można typować do godziny 17:00 w dniu dzisiejszym, więc można powiedzieć, że do tego właśnie momentu promocja będzie obowiązywać.

Premią objęte będą jednak tylko te kupony AKO i MAXIKOMBI, które zostały postawione za minimum 20 PLN z oferty przedmeczowej.

fortuna bonus bez depozytu
fortuna bonus bez depozytu

Rejestracja konta online

Opisywany bonus będzie dostępny tylko dla graczy, którzy zarejestrowali swoje internetowe konto bukmacherskie w firmie Fortuna i za jego pośrednictwem postawią kupon spełniający warunki opisane powyżej. Alternatywą jest postawienie zakładu w aplikacji mobilnej.

Nie masz jeszcze swojego konta online (iKonto)? Nic straconego! Jego założenie trwa kilka chwil. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na oficjalnym stronie bukmachera Fortuna.

Uzupełniając poszczególne rubryki można też wykorzystać specjalny kod promocyjnyBETONLINE, dzięki któremu można zyskać darmowy zakład o równowartości 20 PLN.

Pakiet powitalny

Na klientów, którzy zdecydują się założyć swoje iKonto w Fortunie czeka pakiet powitalny, składający się z trzech różnych promocji, o łącznej wartości 1 120 PLN!

Mowa o bonusie od pierwszej wpłaty (100% do 1 000 PLN), zakładzie bez ryzyka (do 100 PLN) i o freebecie 20 PLN na start.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button