Fortuna z promocją na KSW 49!

Już w najbliższą sobotę, 18 maja, odbędzie się 49. gala federacji KSW. Legalny bukmacher Fortuna przygotował z tej okazji specjalny konkurs z nagrodami.

Fortuna z promocją na KSW 49!

Promocja na KSW 49

W tytułowej akcji może wziąć udział każdy klient marki Fortuna, który posiada swoje konto w serwisie online legalnego bukmachera. Jest ona bowiem dostępna wyłącznie na oficjalnej stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej.

W ramach promo „Liczy się tylko wygrana” przewidziano nagrody dla osób, które będą mogły się pochwalić największym kursem całkowitym na kuponie, w skład którego wchodziło co najmniej jedno zdarzenie z oferty na KSW 49.

W grę chodzą kupony online SOLO i AKO postawione z oferty przedmeczowej w dniach 17-18 maja (piątek-sobota). Nagrodzonych zostanie dziesięciu najlepszych uczestników.

Za miejsca 1-5 można zgarnąć kartę przedpłaconą o wartości 500 PLN, a za pozycje 6-10 nagrodę w postaci 200 PLN, która zostanie przelana na iKonto gracza w Fortunie.

Darmowy zakład w Fortunie

Rejestracja w serwisie online

Osoby, które nie mają jeszcze swojego internetowego konta bukmacherskie mogą otworzyć je na oficjalnym portalu marki, gdzie znajduje się specjalny formularz, w którym należy podać dane osobowe oraz załączyć skany dowodu tożsamości w celu ich weryfikacji.

Może brzmi to skomplikowanie, ale w gruncie rzeczy chodzi o podanie podstawowych informacji, a wspomniany skan dowodu tożsamości można wykonać chociażby telefonem komórkowym. W trakcie rejestracji można użyć też ekskluzywnego kodu bonusowego.

Wystarczy wpisać odpowiednie pole hasło „BETONLINE”, żeby móc się cieszyć darmowym zakładem o równowartości 20 PLN.

Bonusy na start

Poza już wspomnianym freebetem na nowych graczy czeka też pakiet powitalny, w skład którego wchodzą dwie inne promocje, dedykowane wyłącznie osobom, które zdecydowały się otworzyć iKonto.

Pierwsza z nich to zakład bez ryzyka o równowartości 100 PLN, druga to bonus 100% od depozytu. W tym wypadku mowa o kwocie sięgającej nawet 1 00 PLN na grę w zakładach bukmacherskich.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button