Fortuna z bonusem na Ligę Mistrzów!

We wtorek i środę (19 i 20 lutego) czekają nas kolejne hity 1/8 finału UEFA Champions League, a u legalnego bukmachera Fortuna oferta specjalna z tej okazji.

Fortuna z bonusem na Ligę Mistrzów!
Fortuna z bonusem na Ligę Mistrzów!

Mowa o akcji „Godzina dla Mistrzów”, czyli jednej z odsłon popularnej promocji „Happy Hours”, którą wymieniony na wstępie bukmacher odpala przy okazji najważniejszych wydarzeń sportowych. Takich jak spotkania Ligi Mistrzów UEFA czy konkursy skoków narciarskich.

W jej ramach gracze mogą zgarnąć wygrane większe aż o 14%, ale żeby tak się stało należy spełnić kilka warunków. Tym najważniejszym jest postawienie kuponu w konkretny dzień i w ściśle określonych godzinach. We wtorek i środę od godziny 17:00-18:00 i ani minuty dłużej. Pozostałe warunki to:

  • kupon AKO lub MAXIKOMBI;
  • minimum trzy zdarzenia z piłkarskiej oferty przedmeczowej;
  • stawka minimalna 20 PLN
  • należy dodać bonus kursowy Happy Hours (1,14)

W ramach tej promocji można postawić dowolną liczbę kuponów, a nie jak w wypadku wielu innych akcji specjalnej wyłącznie jeden. Warto jeszcze pamiętać, że kupony objęte niniejszą promocją nie mogą skorzystać z funkcji „Early Cash Out”.

Opisywana oferta jest dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych graczy legalnego bukmachera, więc jeśli jeszcze nie posiadasz swojego iKonta, a chciałbyś z niej skorzystać, to powinieneś odwiedzić stronę internetową Fortuny.

Tam znajdziesz formularz rejestracji. Podczas jego wypełniania możesz skorzystać opcjonalnie z wyjątkowego kodu promocyjnego. Wystarczy, że w odpowiedniej rubryce podasz hasło: BETONLINE.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button