Fortuna z bonusem mikołajkowym

6 dzień grudnia to ukochane przez dzieci Mikołajki, ale nie tylko przez dzieci. Dorośli też lubią prezenty, o czym pamiętają też legalni bukmacherzy. Fortuna przygotowała z tej okazji specjalny bonus!

Fortuna z bonusem mikołajkowym
Fortuna z bonusem mikołajkowym

Co trzeba zrobić, żeby móc odebrać prezent od tego legalnego bukmachera? Tak naprawdę niewiele. Wystarczy postawić zakład live za minimum 10 PLN, a następnego dnia na naszym koncie bukmacherskim pojawi się dodatkowe 10 PLN w postaci punktów FKP.

Ważną informacją dla graczy jest z pewnością to, że oferta mikołajkowa Fortuny obejmuje cała ofertę live i dopuszcza granie zakładów w formie SOLO, AKO lub Maxikombi. Każdy gracz może liczyć na jedną premię!

Oczywiście do wzięcia udziału w tej akcji specjalnej niezbędne jest posiadanie konta internetowego u opisywanego bukmachera, które założysz na jego stronie internetowej. Podczas rejestracji możesz wykorzystać też kod promocyjny o treści: BETONLINE.

Fortuna nie zapomniała też o graczach, którzy od zakładów w Internecie wolą odwiedzanie punktów stacjonarnych bukmachera. Na nich również czeka niespodzianka, którą można odebrać na podobnych zasadach.

Różnica polega na tym, że zakład uprawniający do skorzystania z bonusu mikołajkowego można postawić w ramach całej proponowanej przez bukmachera Fortuna oferty przedmeczowej.

OBSTAWIANIE NA ŻYWO W INTERNECIE – www.eFORTUNA.pl


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button