forBET tnie ryzyko w majówkę!

Sobota i niedziela (4-5 maja) na piłkarskich boiskach Starego Kontynentu tradycyjnie upłynie nam głównie pod znakiem rywalizacji w pięciu najmocniejszych ligach oraz w LOTTO Ekstraklasie. Bukmacher forBET przygotował na ten czas specjalną promocję.

forBET tnie ryzyko w majówkę!

Zwrot stawki

Majówkowa promocja pozostaje aktywna do niedzieli 5 maja włącznie. Potrwa dokładnie do godziny 21:00 i swoim zasięgiem obejmuje następujące rozgrywki: Premier League, La Liga, Serie A, Ligue 1, 1.Bundesliga i LOTTO Ekstraklasa.

Dzięki niej użytkownicy legalnego bukmachera forBET w razie przegranej mogą liczyć na zwrot stawki. Jest on uzależniony od liczby pudeł na kuponie. W przypadku jednego błędu uczestnik akcji otrzyma cashback 100%, w przypadku dwóch – 50%, przy większej liczbie już nic.

Oczywiście byłoby zbyt pięknie, gdyby dotyczyło to całkowicie dowolnych zakładów online. Aby załapać się na ofertę specjalną kupon musi spełniać określone kryteria. Oto główne z nich:

  • zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do godziny 23:59 w dniu 5 maja;
  • stawka dokładnie 79 PLN;
  • kupon musi składać się z minimum 5 typów ze wskazanych piłkarskich lig europejskich;
  • kurs minimalny każdego zdarzenia 1.35;
  • typy z oferty przedmeczowej lub na żywo;
  • kupon musi zostać postawiony za środki z salda głównego;
  • zakłady z typami tj. draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, nie zaliczają się do promocji;
  • zwrot zostanie wypłacony w formie bonusu.

Każdy uczestnik opisywanej akcji może otrzymać tylko jeden zwrot stawki. Zostanie on dopisany do konta gracza w formie bonusu bukmacherskiego, który przed wypłatą podlega obrotowi w zakładach sportowych.

Darmowy zakład w forBET

Konto online i bonus powitalny

Promocja na pierwszy piłkarski weekend w maju skierowana jest wyłącznie do klientów legalnego bukmachera forBET. Nie masz jeszcze swojego konta online? Otworzysz je na oficjalnej stronie internetowej marki.

Wpisując w formularzu rejestracji specjalny kod bonusowy możesz zgarnąć ekstra premię w ramach oferty powitalnej. Wystarczy wpisać hasło „BETONLINE” w odpowiedniej rubryce.

Dzięki kodowi promocyjnemu można zgarnąć dokładnie 50 PLN dodatkowych środków na grę w zakładach bukmacherskich, czyli w sumie aż 1 250 PLN.

Obecna oferta powitalna opisywanego bukmachera składa się z bonusów od trzech pierwszych depozytów – 100%, 75% i 50% do 400 PLN każdy.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button