Z forBET 13 listopada nie musi być pechowy!

Z okazji 13 listopada firma forBET, bukmacher działający na podstawie zezwolenia Ministra Finansów, przygotowała dla swoich klientów specjalną promocję. Co trzeba zrobić, by móc skorzystać z tego wyjątkowego bonusu? 

Do skorzystania z wtorkowej oferty specjalnej uprawnieni są wszyscy posiadacze konta w forBET, bez konieczności spełnienia dodatkowych warunków. Nie jest potrzebny również żaden kod promocyjny. Wszystko dzieje się automatycznie.

Wystarczy do końca dnia, a więc do godziny 23:59 13 listopada 2018 roku, dokonać wpłaty na swoje konto bukmacherskie. Po złożeniu depozytu otrzymamy bonus w wysokości 50% wpłaty aż do sumy 500 PLN.

Każdy użytkownik w ramach tej promocji jest uprawniony tylko do jednego bonusu, który podlega zasadom obrotu. By móc je wypłacić na swoje konto bankowe trzeba zawrzeć zakłady przynajmniej za równowartość otrzymanych środków.

Jednocześnie przypominamy, że przez cały czas obowiązuje kod bonusowy forBET. Dzięki wpisaniu słowa „BETONLINE„ w procesie rejestracji, można zgarnąć premię specjalną!

Jeżeli nie masz jeszcze konta bukmacherskiego, sprawdź nasz ranking bukmacherów Listopad 2018 i zobacz, gdzie obecnie rejestruje się najwięcej osób!

Wykorzystaj kod „BETONLINE” na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button