Finał Pucharu Polski z bonusami od LvBET

Wielkimi krokami zbliża się finał krajowego pucharu. W czwartek 2 maja na PGE Narodowym w Warszawie zmierzą się Lechia Gdańsk i Jagiellonią Białystok. Z tej okazji legalny bukmacher LvBET przygotował ofertę specjalną dla swoich graczy.

Finał Pucharu Polski z bonusami od LvBET

Konto online w LvBET

Udział w opisywanej akcji mogą wziąć wszyscy klienci wskazanej na wstępie marki. Nie masz jeszcze swojego internetowego konta bukmacherskiego w LvBET?

Możesz założyć je w kilka minut bez wychodzenia z domu i zupełnie bezpłatnie. Wystarczy, że odwiedzisz oficjalny portal bukmachera i wypełnisz stosowny formularz.

Podczas jego uzupełniania możesz skorzystać też z ekskluzywnego kodu promocyjnego o treści „BETONLINE”. Pamiętaj, że na nowych graczy czeka też oferta powitalna.

Jak skorzystać z promocji?

Zakładem kwalifikującym do promocji jest w tym przypadku zakład przedmeczowy na spotkanie Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk. W grę wchodzą jednak tylko typy na zwycięstwo gospodarzy lub remis lub zwycięstwo gości.

Promocją zostaną objęte zakłady pojedyncze i kombi. W przypadku tych drugich na kuponie mogą znaleźć się również typy na inne mecze, niż wskazany powyżej.

WAŻNE! Pod uwagę będą brany wyłącznie kupony online, które zostały postawione za minimum 50 PLN w dniach 29.04.2019 (10:00) – 2.05.2019 (18:00).

STS kod promocyjny

Bonusy na Puchar Polski

Firma LvBET przygotowała aż sześć różnych bonusów, które mogą zgarnąć osoby, których promocyjny kupon okaże się wygrany. Każdy taki uczestnik otrzyma je za pierwszy zakład spełniający warunki:

  • 30 PLN, jeśli bramka zostanie zdobyta w doliczonym czasie gry 2. połowy meczu (90+),
  • 50 PLN, jeśli mecz w regulaminowym czasie gry (90 minut) zakończy się wynikiem 0-0;
  • 40 PLN za czerwoną kartkę dla Daniela Łukasika lub Tarasa Romanczuka lub obu tych zawodników;
  • 40 PLN za bramkę zdobytą lewą nogą przez Lukasa Haraslina lub Guilherme;
  • 150 PLN za hattrick Arvydasa Novikovasa lub Flavio Paixao;
  • 200 PLN, jeśli trener Stokowiec lub trener Mamrot zostaną odesłani przez sędziego na trybuny.

UWAGA! Bonusy sumują się ze sobą, co oznacza, że w ramach opisywanej akcji można zgarnąć nawet 460 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button