Fame MMA 3 z bonusem od LvBET!

Legalny bukmacher LvBET przygotował ofertę specjalną dla swoich graczy na galę Fame MMA 3, która odbędzie się już w najbliższą sobotę (30 marca) w łódzkiej Atlas Arenie.

Fame MMA z bonusem od LvBET!

Bonus na Fame MMA 3

Wspomniana na wstępie marka jest sponsorem opisywanej gali, więc nikogo nie powinno dziwić, że z tej okazji przygotowała specjalną promocję bonus +50% do wygranej na kuponie! Chcesz poznać szczegóły?

Akcja trwa od 26 marca aż do rozpoczęcia Fame MMA 3 (30 marca do godziny 18:59) i dotyczy tylko kuponów kombi, składających się z minimum trzech zdarzeń wyłącznie na tę galę, o kursie łącznym nie mniejszym niż 2,00. Stawka minimalna to 50 PLN z salda głównego.

Gdy taki zakład okaże się zwycięski to gracz otrzyma bonus w wysokości 50% czystego zysku, czyli wygranej rozumianej jako kwota wypłaty pomniejszona o stawkę. Każdy uczestnik może zgarnąć tylko jedną premię do 50 PLN maksimum.

Zostanie ona wypłacona najpóźniej do 1 kwietnia i będzie podlegała trzykrotnemu obrotowi w zakładach sportowych, na kuponach o kursie minimalnym 1,75.

Rejestracja w LvBET

Opisywana akcja skierowana jest do klientów marki LvBET i będzie dostępna za pośrednictwem strony lvbet.pl, strony mobilnej oraz aplikacji LV BET. Niezbędne do wzięcia w niej udziału jest jednak posiadanie internetowego konta bukmacherskiego.

Jak je założyć? Wystarczy odwiedzić oficjalny portal LvBet i wypełnić formularz rejestracji. Podczas uzupełniania poszczególnych rubryk można wykorzystać też ekskluzywny kod promocyjny o treści: BETONLINE. Dzięki niemu można zyskać więcej niż w ramach standardowej oferty powitalnej.

Fame MMA 3 w Internecie

Jesteś fanem mieszanych sztuk walki, ale nigdy nie słyszałeś o tej organizacji? Już tłumaczy. To tak naprawdę jedyna w Polsce gala typu freak fight, podczas której odbywają się pojedynki największych gwiazdy polskiego YouTube’a czy też telewizyjnych celebrytów.

Wielu zadaje sobie pytanie, czy wydarzenie to będzie pokazywana przez którąś z telewizji lub w Internecie. My znamy odpowiedź. Sprawdź transmisje online Fame MMA 3!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button