Etoto z bonusem na KSW 47!

Już w sobotę 23 marca w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się czterdziesta siódma gala mieszanych sztuk walki federacji KSW. Bukmacher Etoto przygotował z tej okazji specjalna promocję!

Etoto z bonusem na KSW 47!
Etoto z bonusem na KSW 47!

Bonus na KSW

Na czym dokładnie polega akcja legalnego bukmachera Etoto? Otóż wspomniana firma oferuje swoim graczom zwrot połowy stawki za pierwszy przegrany kupon na KSW 47. W grę wchodzą zakłady zawarte za minimum 50 PLN, a maksymalna wartości cashbacku to 100 PLN (przy stawce 200 PLN).

Co dokładnie trzeba zrobić, żeby móc skorzystać z opisywanej oferty specjalnej bukmachera online? W zasadzie wszystko zamyka się w trzech krokach, zapisanych w regulaminie:

  1. Zapisz się do promocji (pamiętaj, żeby zrobić to przed postawieniem kuponu!!!).
  2. Postaw kupon spełniający warunki promocji.
  3. Po rozliczeniu przegranego kuponu kliknij „zatwierdź” w oknie pop-up, które pojawi się na ekranie, a bonus pojawi się na koncie w ciągu 20 minut.

W drugim kroku wspomniano o warunkach promocji. Objęte nią będą tylko te zakłady, które składają się wyłącznie ze zdarzeń z oferty na galę KSW 47, która będzie również transmitowana w Internecie, i zostały postawione za minimum 50 PLN (kursy minimalne to 1,02).

Sam zwrot stawki (50%) przed wypłatą na konto bankowe musi zostać czterokrotnie postawiany w zakładach sportowych po łącznym kursie minimalnym 2,20 (minimalny kurs na kuponie 1,30).

Darmowy zakład w Etoto; Kod: BETONLINE

Rejestracja konta online

Jak łatwo się domyślić, w opisywanej akcji promocyjnej udział mogą wziąć jedynie klienci marki Etoto, więc jeśli zainteresowała Cię opisywana akcja, a nie masz jeszcze konta, to powinieneś wiedzieć, że można otworzyć je w kilka minut bez wychodzenia z domu.

Wystarczy odwiedzić oficjalną stronę internetową bukmachera Etoto i wypełnić na niej formularz rejestracyjny. Podczas tej czynności można skorzystać też z kodu promocyjnego o treści: BETONLINE, dzięki któremu można zgarnąć freebet o wartości 20 PLN.

Pakiet powitalny

Na nowych graczy, poza promocjami dla stałych klientów, czekają też liczne bonusy w ramach oferty powitalnej. Pierwszy z nich, czyli darmowy zakład, można zgarnąć już za samo założenie i aktywację konta online.

Trzy kolejne uzależnione są już od depozytów. Mowa o bonusie 200% do 100 PLN za pierwszą wpłatę i premii 100% do 900 PLN za drugą. Gdy ta będzie większa niż 40 PLN graczowi przysługuje też freebet 20 PLN.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button