Czy STS to najlepszy bukmacher dla typerów?

STS to legalny polski bukmacher z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży organizowania zakładów wzajemnych. Spółka ta jest oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej, a jak wiadomo nie byłoby to możliwe bez sporego wkładu finansowego. Co to oznacza? Ano to, że STS to jeden z najlepszych polskich bukmacherów, wykazujących największe obroty na rynku. Skąd taka popularność? Zaraz spróbujemy Wam wszystko wytłumaczyć. Oto nasza recenzja bukmachera STS. Przygotujcie sobie kawę, herbatę lub co tam lubicie, gdyż ostrzegamy – będzie długo.

polski bukmacher sts rejestracja
Czy STS to najlepszy bukmacher dla typerów?

Polski bukmacher STS – informacje podstawowe

STS to jeden z najstarszych polskich bukmacherów wciąż działających na rynku. Nie oznacza to wcale, że jest kiepski i przestarzały. Co to, to nie. O STS można powiedzieć wiele, ale z pewnością nie to, że jest słabym bukmacherem. Stronę internetową STS znajdziemy pod adresem www.STS.pl. Za jej pomocą możemy obstawiać zakłady sportowe bez wychodzenia z domu. Jeśli jednak znajdują się wśród nas osoby, które lubią przy obstawianiu podyskutować z innymi „sportowymi świrami” nie ma problemu, by stawiać zakłady z punktów stacjonarnych, które dostępne są w większych i mniejszych miastach na terenie całego kraju. 

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Strona internetowa i aplikacja mobilna bukmachera STS

Naszą recenzję zaczynamy od przeanalizowania budowy strony internetowej bukmachera STS. Jest to niezwykle ważne, ze względu na to, że dobra witryna znacząco upraszcza zawieranie zakładów, a co za tym idzie, zwiększa szansę na to, że się nie pomylimy, a w krytycznym momencie zdążymy postawić konkretny typ na czas. Strona www.STS.pl jest naprawdę dobrze przygotowana. Na górze znajduje się panel z odnośnikami, przy użyciu którego możemy podróżować po całej witrynie, tj. przemieszczać się pomiędzy działem z zakładami przedmeczowymi, zakładami live i innymi podstronami, które mogą interesować typera. Lewa strona witryny należy do wyszukiwarki i dyscyplin sportowych, prawa do kuponów. Największa, środkowa część, to miejsce, w którym znajdziemy wszystkie typy, które możemy obstawić. Wszystko jest czytelne, a obstawianie nie sprawi problemów nawet początkującym użytkownikom. Sama kolorystyka witryny również jest atrakcyjna i dobrze się na nią patrzy. Użyte kolory ładnie się ze sobą komponują i nie utrudniają obstawiania przy słabym świetle, w godzinach nocnych.

Jak prezentuje się aplikacja mobilna? Musimy przyznać, że jest to prawdziwy majstersztyk. Za jej pomocą mamy dostęp do wszystkich usług bukmachera. Możemy więc obstawiać, wpłacać i wypłacać pieniądze i ogólnie robić to wszystko, co za pomocą normalnej witryny. Jaki wiec cel korzystania z aplikacji? Ogromna wygoda. Nie musisz mieć ze sobą komputera, czy to w łóżku, czy w podróży. Wystarczy telefon lub tablet i już można zabierać się za obstawianie. Jest to nieco bardziej problematyczne niż przy korzystaniu ze strony internetowej, ale o niebo lepsze niż stosowanie zwykłej dopasowanej do urządzeń mobilnych witryny.

Aplikacja bukmachera STS posiada szereg usprawnień wspomagających typowanie. Mowa tu m.in. o funkcjonalności zwanej powiadomienia push. O co chodzi? W momencie, gdy w obserwowanym przez nas meczu padnie bramka, bądź też obstawiony kupon zostanie rozliczony, na naszym telefonie wyświetli się powiadomienie, a urządzenie zawibruje. Dzięki temu cały czas będziemy na bieżąco z tym co dzieje się na boiskach. 

Oferta zakładów bukmachera STS

Jak na najpopularniejszego polskiego bukmachera przystało, STS posiada bardzo dobrą ofertę zakładów sportowych, obejmującą zarówno najbardziej popularne dyscypliny, jak i te zupełnie niszowe. Głównym sportem, który znajdziemy u tego bukmachera, jest oczywiście piłka nożna. Wybór lig i rynków jest przeogromny. Można dzięki temu stosować wszystkie możliwe strategie, które tylko przyjdą nam do głowy. Oprócz piłki nożnej, w ofercie bukmachera STS znajdziemy też mnóstwo innych ciekawych zakładów na dyscypliny takie jak siatkówka, koszykówka, tenis i inne. W ofercie trafić można też na zupełnie niszowe sporty, ale nie da się ukryć, że obstawianie większości z nich nie ma sensu, gdyż ciężko nawet znaleźć odpowiednie materiały, które pomogłyby w analizie przypadków. Jeśli chodzi o kursy to mamy tu do czynienia z jednymi z najlepszych na polskim rynku. Co prawda istnieje kilku bukmacherów z mniejszą marżą, ale różnica nie jest aż tak drastyczna.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeśli chodzi o ofertę live, to jet ona oczywiście nieco mniejsza, ale ciężko się temu dziwić. Każdy bukmacher ma ją nieco gorszą. Niemniej jednak bez problemu znajdziemy tu mnóstwo atrakcyjnych spotkań i rynków. Jedyne zastrzeżenia można mieć do kursów bukmacherskich, które w przypadku zakładów live są nieco gorsze niż te, które znajdziemy przy ofercie przedmeczowej. Sama zakładka live jest bardzo dobrze przygotowana, każde spotkanie posiada aktualizowane w czasie rzeczywistym statystyki, a niektóre oferują nam nawet coś więcej. Mowa tu o STS TV, czyli transmisjach sportowych, dzięki którym możemy sobie pooglądać mecze bez potrzeby opuszczania strony bukmachera. 

Zakłady bukmacherskie STS to także sporty wirtualne, choć tych nie polecamy ze względu na to, że to loteria, gdyż wszystkie wyniki są ustalane przez komputer i nie można tam wykonać żadnej rozsądnej analizy. Polecamy za to e-sport, czyli zakłady na sporty komputerowe, które stają się obecnie coraz bardziej popularne, zwłaszcza wśród młodych graczy. 

W ofercie STS znajdziemy także Betgames, czyli symulowane gry karciane. Jest to ukłon dla wszystkich fanów pokera, wojny i bakarata. Obstawianie karcianek jest bardzo przyjemne i polecamy go każdemu, kto ma ochotę na dobrą i oryginalną zabawę. 

Rejestracja u bukmachera STS

Proces rejestracji u bukmachera STS jest bardzo prosty i nie powinien nikomu sprawić większych problemów. Każdy nowy klient ma dostęp do tzw. szybkiej rejestracji, która pozwala założyć konto bez konieczności natychmiastowego przesyłania skanu dowodu osobistego. Warto jednak zrobić to jak najszybciej, gdyż jak sama nazwa wskazuje, konto tymczasowe jest dostępne tylko i wyłącznie przez pewien czas, a w dodatku ma sporo ograniczeń, w tym główne – brak możliwości wypłacania pieniędzy. 

Dla nowych graczy, którzy zakładają konto pierwszy raz przewidziany jest kod promocyjny „BETONLINE„, który gwarantuje graczom dodatkowy bonus 29 PLN bez depozytu! Rejestrację można dokonać na stronie www.STS.pl. Trwa to dosłownie kilka minut.

STS kod promocyjny
Nowa oferta darmowych bonusów bukmachera STS

Promocje powitalne bukmachera STS

Bukmacher STS oferuje nowym klientom wiele dobrego. Maja oni bowiem dostęp do atrakcyjnych promocji powitalnych. Bonusy są trzy. Mowa tu dokładnie o bonusie od depozytu, freebecie i zakładzie bez ryzyka na Betgames.

Pierwsza z promocji, bonus od depozytu pozwala uzyskać dodatkowe 100%, maksymalnie do 1200 złotych, od pierwszej wpłaty dokonanej na konto bukmachera. Pieniądze trafiają na specjalne konto bonusowe, skąd musimy je sobie wypracować, zanim uda nam się je wypłacić. W tym celu należy obrócić nimi trzykrotnie na kuponach o minimalnym kursie łącznym 1.91. Należy jednak obstawiać z głową, gdyż do obrotu wliczają się tylko kupony wygrane. Co więcej, jeśli któryś z zakładów na kuponie zostanie anulowany i kurs spadnie poniżej określonego poziomu, stawka nie zostanie wliczona do warunków obrotu.

Freebet to bardzo atrakcyjna promocja dla wszystkich, którzy dysponują niewielkimi środkami na grę. Celem jego otrzymania należy zweryfikować tożsamość. Pieniądze trafią na konto bonusowe w przeciągu trzech dni od momentu przesłania skanów dowodu osobistego. Za pomocą tej kasy obstawić możemy dowolny zakład na stronie STS, nie ma większych wymogów, które musiałby on spełnić. Warto jednakże wspomnieć o tym, że przed wypłatą bonusu musimy go wpierw trzykrotnie obrócić, na kuponach o kursie minimalnym 1.91. Podobnie jak w przypadku poprzedniego bonusu, do obrotu wliczane są jedynie kupony zwycięskie. 

Niedawno w ofercie bukmachera pojawiła się także trzecia oferta powitalna. Mowa tu o 20 złotych bezpiecznego zakładu na Betgames. Nasz pierwszy typ na jedną z trzech symulowanych gier karcianych jest ubezpieczony. Oznacza to, że jeśli zdarzy nam się go przegrać, bukmacher zwróci nam postawione środki, pomniejszone o kwotę podatku. Dużym plusem tego bonusu jest to, że kwota zwrotu trafia w całości na nasze konto depozytowe i nie musimy jej dodatkowo obracać przed wypłaceniem.

5 / 5. Ocen: 6

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button