Czy obstawianie na żywo u bukmacherów jest opłacalne?

Granie w podmiotach bukmacherskich może być naprawdę bardzo dochodowe. Coraz więcej osób się o tym przekonuje. Nie brakuje ludzi, którzy np. regularnie obstawiają wydarzenia live. Jeśli ktoś jest skuteczny w tej dziedzinie, to nie narzeka na zarobki. To pewne. Chcesz dowiedzieć się, jak efektywnie obstawiać? W takim razie zapoznaj się z poniższym poradnikiem bukmacherskim.

obstawianie na zywo zakłady
Czy obstawianie na żywo u bukmacherów jest opłacalne?

Zakłady live – co jest do typowania?

Na szczęście wyboru jest naprawdę bardzo dużo. Możesz zatem swobodnie zdecydować się na rozmaite warianty. Ogólnie każda profesjonalna firma bukmacherska (której zależy na posiadaniu sporej liczby Klientów) stara się, by oferta była możliwie jak najbardziej hojna. Należy to wyraźnie podkreślić. Dzięki temu osoby zainteresowane takimi działami mają wiele opcji do wyboru. Nic nie stoi na przeszkodzie, by np. obstawiać wydarzenia z rozmaitych dyscyplin. W tym miejscu warto się zaś na moment zatrzymać. Okazuje się, że możesz grać nie tylko najbardziej popularne sporty. Wszak oferta live jest bardzo hojna. Nie ma zatem żadnego problemu, aby grać wiele innych dyscyplin (chodzi także o te niszowe).

Co jeszcze jest ważne przy obstawianiu na żywo? Jeśli zaś chodzi o skalę zakładów, to jest ona szeroka. Możesz bowiem swobodnie zdecydować się na zakłady podstawowe oraz poboczne. Im lepsza firma bukmacherska, tym tych opcji jest więcej. Chcesz przede wszystkim obstawiać live spotkania piłkarskie? W takim razie powinieneś być finalnie zadowolony z oferty. W końcu masz do wyboru m.in. zakłady na triumfatora danego meczu, undery, overy, handicapy itd. Jest zatem w czym wybierać, szczególnie, że można obstawiać zakłady na żywo za bonusy bukmacherskie, jakie oferują najlepsze firmy w Polsce..

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Warto dokładnie przeanalizować konkretne wydarzenie

Masz zamiar regularnie notować wygrane na takich zakładach w STS? Interesuje Cię systematyczne powiększanie konta? W takim razie warto dokładnie przestudiować konkretne spotkania przed typowaniem. Mecz rozpoczyna się np. o 16:00? Liczy się to, byś o tej porze miał wiedzę na temat potencjału konkretnych klubów oraz zawodników. Warto zatem pieczołowicie sprawdzić ostatnią formę, pozycję w tabelach, spotkania bezpośrednie h2h itd. Można zatem napisać, że bardzo istotne jest samo przygotowanie się do danego spotkania. Nie możesz działać spontanicznie, czy iść na żywioł. Jeśli interesują Cię regularne wygrane, to ta kwestia musi być tutaj szczególnie mocno wzięta pod uwagę.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W trakcie typowania live liczy się dosłownie każda sekunda. Nie możesz zatem zbyt długo zastanawiać się przed zagraniem konkretnego kuponu solo albo akumulowanego. Ogólnie zaleca się, by w firmach bukmacherskich skupić się tylko na jednej dyscyplinie, nawet jeśli w STS bonusy otrzymamy za darmo i chcemy je tylko na szybko obrócić. Wiele osób twierdzi, że świetnym rozwiązaniem jest zawężenie tego do konkretnych rozgrywek (np. jedynie do PKO BP Ekstraklasy). Dzięki temu można bowiem skoncentrować się tylko na kilkunastu ekipach. A jak wykonasz dokładną analizę konkretnego klubu, to potem (np. za dwa tygodnie) będzie Ci o wiele łatwiej oszacować potencjał danej drużyny itp. Dodatkowo analiza będzie o wiele mniej czasochłonna.

Liczy się szybkość w podejmowaniu decyzji

Granie w trybie live jest dość specyficzne. Warto wiedzieć, że kursy zmieniają się bardzo dynamicznie. W przypadku zakładów przedmeczowych masz sporo czasu na dokonanie oceny. Tutaj decyzje muszą być podejmowane błyskawicznie. Dlatego tak istotne jest to, by np. wybrać sobie konkretne wydarzenia sportowe (które będziemy obstawiać), a następnie się do nich właściwie przygotować na płaszczyźnie merytorycznej. Tylko wtedy są bowiem duże szanse na to, że Twoje wybory będą istotnie słuszne. Pamiętaj, że niektóre kursy rosną, a inne maleją. Jeszcze inne są zaś blokowane. Wszystko zależy od paru czynników. Są to upływający czas, bramka, czerwona kartka itd. W przypadku niektórych dyscyplin kursy potrafią się zmieniać dosłownie co kilka, kilkanaście sekund…

obstawianie superbet
Obstawianie meczów w Superbet z kodem promocyjnym: BETONLINE

Mowa tutaj m.in. o lotkach. W końcu co parę sekund zawodnicy wykonują swoje podejścia, które mają wpływ na notowania wystawione przez bukmacherów. Jeśli zatem chcesz zagrać jakiś zakład, to nie tylko musisz dokładnie wiedzieć, co masz zamiar postawić. Liczy się także to, by błyskawicznie podejmować decyzje, aby np. nie okazało się tak, że dobry kurs zmienił się na gorszy albo został całkowicie wycofany z oferty. Jak widać obstawianie zakładów na żywo, to nie jest proces prosty jak się nam wydaje, trzeba przestrzegać kilku zasad, żeby nie przegrać swoich pieniędzy.

O co jeszcze warto zadbać przy obstawianiu na żywo?

Na pewno o zakup dobrego sprzętu komputerowego. Oczywiście, nie musisz koniecznie zdecydować się na najdroższe komputery przenośne albo stacjonarne. Najważniejsze jest to, by działały one płynnie, bez zarzutu. Warto także pomyśleć o odpowiednim łączu internetowym. Nie musisz od razu zdecydować się na opcje zakładające najszybsze wartości pod kątem prędkości. Trzeba jednak wybrać takie warianty, by sieć chodziła sprawnie, aby nic się nie przycinało itp.

Szczególnie w czasie obstawiania live ma to bowiem bardzo duże znaczenie. Tutaj liczy się dosłownie każda sekunda. Musisz mieć zatem odpowiedni komputer oraz solidne łącze internetowe. To ważna sprawa, której nie wolno bagatelizować. Na skutek tego będziesz mógł swobodnie typować interesujące Cię wydarzenia sportowe w trybie live.

5 / 5. Ocen: 2

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button