Czy można zarabiać na skokach narciarskich?

W jaki sposób zdobywać pieniądze, obstawiając skoki narciarskie? Przeczytajcie krótki poradnik, który wyjaśni wam wszystko krok po kroku!

Czy można zarabiać na skokach narciarskich?
Czy można zarabiać na skokach narciarskich?

Obstawianie skoków narciarskich

Aby obstawiać skoki narciarskie, potrzebujemy przede wszystkim konta u legalnego bukmachera oferującego zakłady na sport. Gdzie taki portal znajdziemy? W naszym kraju jest ich kilkanaście i prawie każdy ma w swojej ofercie wiele propozycji dla miłośników sportów zimowych.

Obstawianie skoków narciarskich to znakomita sprawa dla każdego, kto lubi emocjonować się konkursami w tej dyscyplinie. Bukmacherzy dają nam nie tylko okazję do stawiania na zwyciezców poszczególnych zawodów, ale także na typowanie triumfatorów wirtualnych pojedynków toczonych pomiędzy dwoma skoczkami.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli zakłady na skoki zaczęły się interesować, powinieneś pomyśleć o rejestracji u bukmachera, który oferuje sporo zakładów na dyscyplinę Adama Małysza i Kamila Stocha. Warto sprawdzić, jaka strona ma w swojej ofercie najwięcej kursów i gdzie są one najwyższe w przypadku naszych faworytów.

Nie bez znaczenia są także bonusy powitalne. Każdy nowy gracz ma szansę na otrzymanie różnego rodzaju premii za pierwszy depozyt, a nawet i bez niego. Niekiedy jest do tego wymagany specjalny kod promocyjny, ale nie jest to wcale reguła.

Typowanie skoków na pierwszy rzut oka może wydawać się nieco skomplikowane, ale absolutnie takie nie jest. Problem polega jednak na tym, że wiele osób boi się rozpocząć przygodę z bukmacherką, mimo iż nie jest ona tak straszna, jak niektórzy starają się ją malować.

Gdzie naszym zdaniem dobrze jest obstawiać konkursy skoków narciarskich? Ciekawą propozycją jest bukmacher Fortuna, który jest obecnie najpopularniejszy wśród typerów. Konto w nim założycie bez weryfikacji danych w ciągu minuty – wystarczy wejść na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button