Cashback od TOTALbet na Ligę Mistrzów UEFA!

We wtorek i środę (12 i 13 marca 2019 roku) rozegrane zostaną cztery ostatnie pojedynki 1/8 finału UEFA Champions League. Bukmacher TOTALbet przygotował promocję dla fanów tych rozgrywek.

Cashback od TOTALbet na Ligę Mistrzów UEFA!
Cashback od TOTALbet na Ligę Mistrzów UEFA!

Cashback na Ligę Mistrzów

Mowa o akcji „Cashback 100 złotych na mecze Ligi Mistrzów”, w ramach której klienci marki TOTALbet mogą zgarnąć zwrot 50% wniesionej stawki do kwoty podanej w tytule oferty specjalnej, jeśli ich kupon okaże się przegrany.

Z promocji tej mogą skorzystać jedynie osoby, która posiadają swoje internetowe konto bukmacherskie we wspomnianej powyżej firmie, wiec jeśli jeszcze go nie masz to powinieneś wiedzieć, że założenie jest darmowe i trwa zaledwie parę minut.

W bukmacherce jak w życiu – nie ma nic za darmo. Aby otrzymać zwrot połowy postawionej stawki (do 100 PLN) należy spełnić warunki zapisane w regulaminie. Przedstawiają się one tak:

  • kupon SOLO lub AKO z salda głównego;
  • z oferty przedmeczowej lub na żywo;
  • zdarzenia wyłącznie na mecze Ligi Mistrzów UEFA, odbywające się w dniach 12-13.03.2019;
  • zakłady specjalne np. Total Boost nie kwalifikują się;
  • minimalna stawka kuponu to 50 PLN;
  • maksymalny zwrot to 100 PLN.

Każdy uczestnik akcji może liczyć tylko na jeden zwrot w ramach opisywanej oferty specjalnej na UEFA Champions League. Zostanie on przyznany automatycznie.

Zanim wypłata środków bonusowych będzie możliwa należy postawić je trzykrotnie w zakładach sportowych po kursie minimalnym 2,00 na kuponie składającym się z co najmniej trzech zdarzeń.

Promocje TOTALbet

Na koniec warto wrócić do osób, które dopiero zamierzają otworzyć swoje konto bukmacherskie w TOTALbet. Przypominamy o tym, że na nowych graczy czeka pakiet powitalny, w skład którego wchodzi bonus 100% od pierwszego depozytu aż do 500 PLN!

Opisywana marka regularnie przygotowuje także oferty specjalne dla swoich stałych klientów. Jedną z nich jest „Kasomania 2.0.”. W puli tej loterii promocyjnej znajduje się aż 550 000 PLN!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button