Bukmacher Fortuna z dwoma promocjami na Puchar Świata w Wiśle!

Już w weekend 23-24 listopada odbędą się pierwsze w tym sezonie konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich. Zimowy cykl zostanie zainaugurowany na skoczni imienia Adama Małysza w Wiśle Malince, a legalny bukmacher Fortuna przygotował z tej okazji dwie promocje dla swoich graczy.

Bukmacher Fortuna z dwoma promocjami na Puchar Świata w Wiśle!

Fortuna bonus na skoki

Pierwszą ofertą specjalną, jaka została zaoferowana klientom Fortuny z okazji inauguracji 41. sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich, jest gwarantowany bonus bukmacherski o równowartości 20 PLN. Może po niego sięgnąć każdy uczestnik akcji, który zdecyduje się postawić dwa kupony kwalifikujące.

Czego dokładnie oczekuje organizator opisywanego promo, czyli marka Fortuna? Oto najważniejsze warunki „Pewniaka”, jakie muszą spełnić zainteresowani swoistą premią bukmacherską użytkownicy:

  • minimum dwa kupony postawione wyłącznie w dniach 23-24 listopada (sobota-niedziela);
  • zakłady SOLO, AKO lub MAXIKOMBI składające się ze zdarzeń z oferty przedmeczowej;
  • przynajmniej jedno zdarzenie na każdym z kuponów związane ze skokami narciarskimi;
  • stawka minimalna kuponu kwalifikującego – 20 PLN.

WAŻNE! Promocja dotyczy zakładów rozstrzygniętych do godziny 23:59 w dniu 24 listopada 2019 roku, a należny bonus zostanie dopisany do konta gracza w dniu 25 listopada (poniedziałek).

„Happy Hours” na skoki w Fortunie

Wraz z początkiem sezonu skoków narciarskich wraca też dobrze znana promocja „Happy Hours na skoki”, która obowiązywała również w poprzedniej edycji Pucharu Świata chyba podczas każdego z weekendów zmagań.

W jej ramach gracze mogą grać de facto bez podatku, bo operator zakładów bukmacherskich – Fortuna online, oferuje bonus +14% do wygranych, który niweluje skutki daniny. Jak wskazuje jednak sama nazwa, opisywana oferta specjalna dostępna jest tylko w określonym czasie.

W przypadku zawodów Pucharu Świata w Wiśle mówimy o dwóch okienkach: od godziny 14:00 do godziny 15:00 w dniu 23.11.2019 (sobota) oraz od godziny 9:30 do godziny 10:30 w dniu 24.11.2019 (niedziela).

W przeciwieństwie do pierwszej promocji, ta konkretna, dostępna jest wyłącznie online, na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej. Wymagania? Dotyczy wyłącznie zakładów na skoki narciarskie postawionych za minimum 20 PLN z oferty przedmeczowej.

Fortuna – kod promocyjny na darmowy zakład

Oferta powitalny Fortuny dla nowych graczy

Poza opisanymi powyżej promocjami okazjonalnymi, bukmacher Fortuna ma też ofertę powitalną, z której mogą skorzystać gracze, którzy zdecydują się otworzyć swoje internetowe konto bukmacherskie w serwisie online wskazanej marki.

Na pakiet powitalny w chwili obecnej składają się bonus od pierwszej wpłaty do 1 000 PLN, zakład bez ryzyka do 100 PLN oraz darmowy zakład bez depozytu na start o równowartości 20 PLN.

Ten pierwszy jest do zdobycia na etapie rejestracji konta, kiedy to można wpisać opcjonalnie kod promocyjny o treści „BETONLINE”, który uprawnia do otrzymania freebeta 20 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button