Bukmacher eTOTO z promocją na Siatkarską Ligę Narodów!

Choć siatkówka jest drugim najpopularniejszym sportem zespołowym w Polsce, to bukmacherzy rzadko oferują graczom promocje z nią związane. Najnowsza pochodzi od bukmachera eTOTO i obowiązywać będzie do końca Siatkarskiej Ligi Narodów 2019. Zainteresowany szczegółami?

Bukmacher eTOTO z promocją na Siatkarską Ligę Narodów!

Siatkarski cashback

W ramach tytułowej akcji specjalnej każdego tygodnia aż do zakończenia zmagań w rozgrywkach FIVB Volleyball Nations Legue 2019, a więc do 14 lipca bieżącego roku, siatkarscy typerzy będą mogli liczyć na cashback, jeśli ich zakład okaże się przegrany.

Organizator opisywanej promocji, czyli legalny bukmacher eTOTO, zwróci w formie bonusu 50% wkładu do 100 PLN maksimum. Trzeba jednak pamiętać o spełnieniu kilku warunków, bo nic nie stanie się automatycznie. Oto one:

  • przed postawieniem kuponu należy ZAPISAĆ SIĘ do promocji;
  • kupon musi składać się wyłącznie ze zdarzeń na Siatkarską Ligę Narodów 2019 (kobiet i mężczyzn);
  • minimalna stawka – 50 PLN;
  • po rozliczeniu zakładu jako przegrany należy ZATWIERDZIĆ chęć otrzymania cashbacku w okienku pop=up, które pojawi się na ekranie.

Zwrot 50% stawki zostanie przyznany w formie bonusu, który podlegać będzie sześciokrotnemu obrotowi po łącznym kursie minimalnym 2,20. W zakładach wielokrotnych, kurs minimalny każdego zdarzenia to 1,30.

Każdy uczestnik akcji otrzyma cashback tylko za pierwszy kupon w tygodniu, który spełnia warunki siatkarskiej promocji. Przypominamy, że do końca smagań w SLN 2019 pozostało jeszcze sześć tygodni.

Darmowy zakład w eTOTO

Internetowe konto bukmacherskie

Opisywana powyżej promocja z okazji Siatkarskiej Ligi Narodów 2019 skierowana jest do wszystkich klientów marki eTOTO, którzy dokonali przynajmniej dwóch depozytów na swoim konto w serwisie online legalnego bukmachera.

Nie zarejestrowałeś jeszcze swojego konta online? Możesz to zrobić w każdej chwili, odwiedzając oficjalny portal marki, gdzie znajduje się stosowny formularz online.

Tam poza danymi osobowymi możesz podać również ekskluzywny kod promocyjny, dzięki któremu możesz uzyskać darmowy zakład już za samo założenie i pełną aktywacje konta.

Wystarczy, że wpiszesz hasło „BETONLINE”, a bonus bez depozytu będzie do twojej dyspozycji. Na nowych graczy czeka też pakiet powitalny, dzięki któremu można zyskać nawet dodatkowe 1 040 PLN na grę w zakładach sportowych.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button