Bukmacher BetClic z promocją na Ligę Mistrzów

W środę 6 listopada odbędzie się osiem ostatnich meczów 4. kolejki fazy grupowej rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA. To też ostatni dzień na skorzystanie z oferty specjalnej „PEWNY ZAKŁAD”, którą przygotował bukmacher BetClic.

Bukmacher BetClic z promocją na Ligę Mistrzów

Promocja BetClic na Ligę Mistrzów

Wskazany na wstępie bukmacher z okazji zmagań w czwartej kolejce UEFA Champions League przygotował dla swoich graczy ofertę specjalną, w ramach której każdy klient tej marki może otrzymać zwrot w wysokości do 40 PLN za pierwszy przegrany kupon na te rozgrywki. Trzeba jednak spełnić kilka warunków:

  • posiadać konta na stronie www.betclic.pl
  • kupon za minimum 20 PLN z salda głównego;
  • zakład wielokrotny z minimum 5 zdarzeniami na 4. kolejkę Ligi Mistrzów UEFA;
  • minimalny kurs łączny – 1.50.
WAŻNE! Przed postawieniem kuponu, który miałby brać udział w promo „PEWNY ZAKŁAD” należy zapisać się do akcji poprzez kliknięcie w banner „DOŁĄCZ TUTAJ” w serwisie online organizatora.

Zwrot stawki w wysokości 100% do kwoty maksymalnej 40 PLN zostanie przyznany tylko tym graczom, którzy nie trafili dokładnie jednego typu na kuponie kwalifikującym do udziału w akcji.

Należny cashback zostanie dopisany do salda bonusowego w dniu 8 listopada (piątek) i będzie podlegał obrotowi w zakładach sportowych zanim jego wypłata na konto bankowe gracza będzie możliwa.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

BetClic – rejestracja i kod promocyjny

W opisanej powyżej promocji udział wziąć mogą jedynie osoby pełnoletnie, które jednocześnie posiadają internetowe konto bukmacherskie w serwisie online marki BetClic Polska.

Wystarczy wypełnić formularz na portalu operatora, w którym można wpisać też kod promocyjny, który uprawnia do skorzystania z oferty powitalnej dla nowych graczy.

Nowo zarejestrowanie gracze, którzy wpisali kod promocyjny „KOD510„, mogą liczyć na cashback 100% na pierwszy zakład do kwoty maksymalnej 510 PLN (stawka po odjęciu podatku).


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button