Bonusy bukmacherskie za zaproszenie znajomego!

349

Tytułowe premie dostępne są obecnie u kilku legalnych bukmacherów, więc najwyższa pora o nich napisać. Chcesz poznać szczegóły? Zapraszamy do lektury.

Premia za znajomego

Bonusy za zaproszenie kumpla do rejestracji konta i aktywności na nim są prawie tak stare jak same zakłady bukmacherskie online. Cała akcja polega na tym, że stały klient zaprasza swoich znajomych do otworzenia konta, za co może liczyć na specjalną premię.

Ich wysokość jest różna w zależności od firmy bukmacherskiej i waha się od kilkudziesięciu złotych za poleconą osobę do nawet 100 złotych z jednego zaproszonego. Często jest też tak, że bonus zgarnia również kumpel.

50 PLN od STS

U legalnego bukmachera STS w ramach akcji „Zaproś Kumpla” można zgarnąć vouchery na grę w zakładach sportowych o równowartości 50 PLN. Otrzymuję je zarówno polecający, jak i polecony.

Trzeba jednak spełnić kilka warunków. Osoba zaproszona musi dokonać rejestracji korzystając z otrzymanego linku, następnie wpłacić minimum 50 PLN na swoje internetowe konto bukmacherskie.

To jednak nie wszystko. Konieczna jest również aktywność na koncie, która sprowadza się w tym wypadku do postawienia kuponów online za minimum 150 PLN łącznie (minimum jeden zakład o kursie 1,50 lub wyższym).

Darmowy zakład w STS; Kod: BETONLINE

70 PLN od Totolotka

W Totolotku na osobę polecającą czeka jeszcze większa premia, bo mowa o bonusie, którego równowartość to 70 PLN. Jak to jednak w świecie zakładów bukmacherskich bywa – im większa promocja, tym większe wymagania.

Tak jest poniekąd i w tym przypadku, bo bonus za przyjaciela zostanie przyznany, gdy ten dokona w ciągu 30 dni depozytów o łącznej sumie minimum 200 PLN i za taką kwotę postawi co najmniej trzy kupony (kurs m.in. 2,00).

Zaproszony nie otrzyma premii w ramach tej akcji, ale będzie mógł skorzystać w pełni z oferty powitalnej opisywanej marki, w ramach której można zgarnąć nawet 1 020 PLN dodatkowych środków na grę.

Do 100 PLN od Fortuny

Marka Fortuna dla polecających przygotowała bonusy uzależnione od wysokości obrotu dokonanego przez zaproszonego gracza na kuponach o kursie minimalnym 3,00 (w okresie 60 dni od rejestracji konta w serwisie online).

Maksymalna premia wynosi aż 100 PLN, a można ją zdobyć, gdy nowy gracz postawi we wskazanym okresie zakłady o równowartości 600 PLN lub więcej. Przy czym liczy się wkład, czyli stawka pomniejszona o wysokość podatku.

Przy mniejszej aktywności zaproszonego wielkość promocyjnych środków maleje. Mówimy o bonusach w wysokości 10, 30 i 50 PLN.

WAŻNE! Szczegółowe regulaminy wszystkich opisanych promocji znajdują się na oficjalnych stronach internetowych firm bukmacherskich. Warto się z nimi zapoznać przed przystąpieniem do akcji.

fortuna bonus bez depozytu
Fortuna bonus bez depozytu, Kod: BETONLINE

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.