Bonusy bukmacherskie na start rundy wiosennej piłkarskiej ekstraklasy!

Już w najbliższy piątek, 7 lutego, wznowione zostaną zmagania na boiskach PKO Ekstraklasy. Jak zawsze przed startem sezonu czy rundy bukmacherzy przygotowali promocje dla swoich graczy. Z tego tekstu dowiesz się o kilku z nich.

Bonusy bukmacherskie na start rundy wiosennej piłkarskiej ekstraklasy!

STS zakład bez ryzyka dla nowych graczy

Marka STS, która jest sponsorem kilku klubów piłkarskiej ekstraklasy, przygotowała dla swoich graczy kilka ofert specjalnych na pierwszy wiosenny weekend z ligą polską. Jedna z nich skierowana jest do osób, które zdecydują się od czwartku do niedzieli (6-9 lutego) założyć swoje internetowe konto bukmacherskie w serwisie online operatora wskazanego na wstępie.

Mowa o zakładzie bez ryzyka do kwoty maksymalnej 200 PLN. Jak skorzystać z tej oferty? Po założeniu internetowego konta bukmacherskiego uczestnik akcji musi zalogować się na nie i dokonać depozytu. Następnie za wpłacone środki należy postawić pierwszy kupon online SOLO lub AKO. W przypadku, gdy ten okaże się przegrany, można liczyć na zwrot stawki na konto depozytowe.

WAŻNE! Uczestnik otrzyma zwrot w wysokości stawki zakładu. W przypadku kuponu za 100 PLN, stawka kuponu równa się kwocie wkładu pomniejszonej o podatek od gier, a więc 88 PLN. Wypłacany zwrot będzie zaokrąglany do pierwszego miejsca po przecinku, po odjęciu należnego podatku, np. zwrot 88,38 zł będzie zaokrąglany do 88,40 zł.

Warto podkreślić, że opisana akcja dotyczy tylko pierwszego zakładu postawionego w serwisie online, a nie pierwszego przegranego. Więcej szczegółów, w tym pełen regulamin promocji bukmacherskiej znajduje się na oficjalnej stronie opisywanego bukmachera.

Poza akcją „Ekstraklasa. 200 PLN bez ryzyka” mogą skorzystać także ze standardowej oferty powitalnej, w skład której wchodzą bonus 100% od pierwszej wpłaty do 1200 PLN oraz darmowy zakład bez depozytu.

W przypadku tej drugiej oferty specjalnej niezbędny jest kod promocyjny, który należy wpisać w formularzu już na etapie rejestracji w serwisie online. Z hasłem o treści „BETONLINE” można uzyskać freebet 29 PLN.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Bonus 50% od depozytu na ekstraklasę w STS

Legalny bukmacher STS nie zapomina także o swoich stałych klienta i ma coś również dla nich z okazji inauguracji rundy wiosennej PKO Ekstraklasy 2019/2020. Mowa o bonusie od wpłaty dokonanej we wskazanym okresie.

Wystarczy w dniach 6-8 lutego (od czwartku do soboty) wpłacić minimum 50 PLN na swoje konto w serwisie online wskazanego operatora zakładów wzajemnych, żeby móc się ubiegać o premię wynoszącą 50% dokonanego depozytu do kwoty maksymalnej 50 PLN.

Co jeszcze trzeba zrobić, żeby zgarnąć bonus na ekstraklasę? Niezbędne jest postawienie kuponu SOLO lub AKO z zakładami wyłącznie na mecze PKO Ekstraklasy i o kursie minimalnym @1,85, które muszą zostać rozliczone najpóźniej do godziny 23:59 w dniu 8 lutego. Stawka minimalna to 25 PLN.

Przyznane środki bonusowe podlegają obrotowi na warunkach opisanych w regulaminie akcji „Ekstraklasa. 50% od depozytu” zanim ich wypłata na konto bankowe gracza będzie możliwe.

BetClic cashback dla nowych graczy

„Ekstraklasowy pewniak” Fortuny

Nie tylko STS przygotował ofertę promocyjną z okazji powrotu polskich piłkarzy na boiska ekstraklasy. W ten weekend na fanów polskiej piłki u legalnego bukmachera Fortuna czeka tzw. pewniak.

Wystarczy w dniach 7-9 lutego (piątek-niedziela) postaw trzy kupony przedmeczowe za stawkę minimalną 20 PLN każdy, żeby zgarnąć gwarantowany przez organizatora promocji bonus bukmacherski.

WAŻNE! Na każdym z kuponów kwalifikujących musi się znaleźć co najmniej jedno zdarzenie z oferty na 21. kolejkę PKO Ekstraklasy!

Gracze, którzy spełnią wszystkie warunki ekstraklasowej promocji otrzymają 2800 punktów FKP, czyli równowartość 20 PLN. Bez względu na to czy postawione zakłady będą wygrane czy przegrane.

Fortuna – kod promocyjny na darmowy zakład

Piątkowe Fortuna „Happy Hours”

W dniu inauguracji rundy wiosennej sezonu 2019/2020 PKO Ekstraklasy (piątek 7 lutego) na graczy Fortuny czekać będzie też promocja typu Happy Hours, która obowiązywać będzie aż przez 10 godzin, od 9:00 do 19:00.

W ramach „Happy Hours” na ekstraklasę organizator podwyższa wygrane o 14% (równowartość podatku od gier). Trzeba jednak spełnić kilka warunków, żeby załapać się na ten bonus.

Poza postawieniem przedmeczowych kuponów AKO lub MAXIKOMBI we wskazanym okresie i dodaniu do nich bonusu kursowego „Happy Hours” należy także pamiętać o stawce minimalnej (20 PLN), minimalnej liczbie zdarzeń (3), minimalnym kursie każdego z nich (1,30) oraz o tym, że promo dotyczy całej piłkarskie oferty.

polski bukmacher betfan kod promocyjny
Nowy legalny bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Ekstraklasowy weekend z „Etototmanią”

W czwartek i piątek swoją ofertę dla fanów PKO Ekstraklasy przygotował też bukmacher eTOTO, który w ramach „Etotomanii” oferuje bonusy od depozytu. Ich wysokość uzależniona jest od statusu gracza – złoty, srebrny lub brązowy.

Ci pierwsi mogą liczyć na bonusy od depozytu kolejno 200% do 100 PLN i 100% do 100 PLN. Na srebrnych czekają premie 200% do 50 PLN i 100% do 50 PLN, a na brązowych 100% do 50 PLN i 50% do 50 PLN.

W sobotę i niedzielę przewidziano ofertę specjalną dla graczy z dwóch pierwszych szczebli hierarchii. Mowa o freebetach 20 i 30 PLN od postawienia dla złotych oraz 10 i 5 PLN dla srebrnych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button