Bonus LvBET na Wirtualne Sporty online!

Masz konto w LvBET albo planujesz je założyć? Być może zainteresuje cię bonus na Wirtualne Sporty online, który wynosi 40 PLN!

Bonus LvBET na Wirtualne Sporty online!
Bonus LvBET na Wirtualne Sporty online!

Oferta specjalna jest dostępna tylko i wyłącznie w dniach 24-30 grudnia. Nie trzeba się rejestrować ani podawać specjalnych kodów, by zostać uczestnikiem i tym samym mieć szansę na bonus.

40 PLN trafi tylko do osób, które spełnią warunki promocji opublikowane w jej oficjalnym regulaminie. Jeżeli lubisz znać wszystkie szczegóły, możesz je poznać w portalu LvBET.

Opisywana oferta to propozycja dla tych, którzy lubią obstawiać Wirtualne Sporty LvBET. Pieniądze można w niej zdobyć jedynie za swoją aktywność, a więc liczy się głównie twoje zaangażowanie!

W jaki sposób 40 PLN może pojawić się na koncie gracza w LvBET? Wystarczy, że w trakcie oferty specjalnej uczestnik obróci w Wirtualnych Sportach co najmniej 100 PLN.

Podczas promocji możesz grać tylko na piłkę nożną bądź na inny sport. W tej kwestii wybór należy do ciebie, jednak musisz pamiętać, że kwalifikują się do obrotu jedynie typy za kursem wynoszącym minimum 1.50.

Bonus przyznany zostanie w dniu 31 grudnia. Księgowanie powinno nastąpić do godziny 17. Dodatkowe pieniądze mogą być wykorzystane na obstawianie wydarzeń dostępnych w ofercie LvBET, a po odpowiednim obrocie – wypłacone i przeznaczone na dowolny cel.

Jeżeli chcesz zarejestrować się w LvBET, wystarczy, że wypełnisz formularz na stronie internetowej bukmachera. Obecnie limitowany kod bonusowy brzmi „BETONLINE„!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button