Bonus bez wpłaty w forBET!

Praktycznie każda firma bukmacherska ma swoją ofertę powitalną dla nowych graczy, ale nie ma co się oszukiwać, największym zainteresowaniem potencjalnych klientów cieszą się bonusu otrzymywane bez konieczności dokonywania wpłaty. Taką propozycję przygotowała też marka forBET!

Bonus bez wpłaty w forBET!
Bonus bez wpłaty w forBET!

Bonus bez depozytu w Forbet

Legalny bukmacher forBET, działający w oparciu o licencję przyznaną przez Ministra Finansów, przygotował nową ofertę powitalną. W jej skład wchodzą bonusy aż za trzy kolejne depozyty, ale pomyślano też o tych, którzy nie chcą czy też nie mogą zaryzykować własnych środków!

Mowa o zakładzie bez depozytu, który każdy nowy klient może otrzymać już za samo założenie konta, oczywiście po przejściu procesu weryfikacji. Opisywany freebet o wartości 20 PLN zostanie zaksięgowany na koncie bukmacherskim automatycznie bez konieczności zapisywania się do akcji promocyjnej czy też zgłaszania się po niego.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dodatkowe środki mogą być przeznaczone tylko na zakłady sportowe u bukmachera forBET na stronie www.iforbet.pl i podlegają jednokrotnemu obrotowi przed możliwością ich wpłaty na konto bankowe gracza. Do obrotu zaliczane są tylko zakłady o kursie minimalnym 2,00.

Jak to jednak w życiu bywa, nawet najpiękniejsze chwile nie trwają wiecznie. Podobnie jest w przypadku najnowszej oferty powitalnej forBET, która jest ograniczona czasowo. Akcja trwa od północy 22 listopada do końca miesiąca, czyli dokładnie do godziny 23:59 w dniu 30 listopada.

Założyłeś konto w forBET już wcześniej i nie możesz skorzystać z opisywanej promocji? Nie przejmuj się. Są też inne opcje jak np. aktualny kod promocyjny u bukmachera Fortuna: „BETONLINE„!

LEGALNY BUKMACHER ONLINE www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button