Bonus bez depozytu 20 PLN w mobilnym Etoto!

Bonus bez depozytu jest tym, co zwłaszcza początkujący amatorzy zakładów bukmacherskich lubią najbardziej. Właśnie taką ofertę dla swoich potencjalnych klientów przygotował bukmacher Etoto, który oferuje 20 PLN do wykorzystania w wersji mobilnej. Co trzeba zrobić, żeby móc się cieszyć z dodatkowych środków na grę?

etoto aplikacja mobilna android ios
Aplikacja mobilna bukmachera Etoto

Etoto aplikacja mobilna iOS i Android

Oferta jest dostępna dla użytkowników, którzy dokonają rejestracji na stronie bukmachera Etoto i wpiszą w formularzu specjalny kod bonusowy. Jest nim hasło „ETOTO20FREE„, po wpisaniu którego zostaniemy zakwalifikowani do przyznania premii.

Aplikacja mobilna Etoto jest obecnie dostępna tylko dla urządzeń korzystających z najpopularniejszego systemu operacyjnego, Android. Fani smartfonów i tabletów, które bazują na iOS, muszą się jeszcze uzbroić w cierpliwość.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wykorzystanie promocyjnych 20 PLN wymaga też spełnienia kilku warunków. Środki można przeznaczyć tylko na kupon składający się z minimum trzech zdarzeń, a każde z nich musi mieć kurs nie mniejszy niż 1,30. Ponadto kurs całego kuponu musi osiągnąć poziom przynajmniej 2,20.

Opisywana powyżej oferta jest promocją okazjonalną, ograniczoną czasowo, więc przed rozpoczęciem rejestracji w celu otrzymania bonusowych 20 PLN bez depozytu warto sprawdzić bezpośrednio na stronie bukmachera czy jest wciąż aktualna.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button