50 PLN premii na Turniej Czterech Skoczni w Totalbet!

Wystarczy postawić cztery kupony na Turniej Czterech Skoczni 2018/19, by Totalbet przyznał na nasze konto specjalny bonus w wysokości 50 PLN!

50 PLN premii na Turniej Czterech Skoczni w Totalbet!
50 PLN premii na Turniej Czterech Skoczni w Totalbet!

Zakłady bukmacherskie na skoki narciarskie

Oferta jest dostępna tylko w dniach 29 grudnia – 6 stycznia. Dostępna jest dla każdej osoby, która posiada konto w Totalbet i spełni warunki oferty, jakie podane są poniżej.

Bonus 50 PLN trafi do graczy mających na swoim koncie postawienie czterech kuponów z typami na TCS 2018/19. Każdy z zakładów kwalifikacyjnych musi być zagrany za minimum 25 PLN i nie może zawierać takich samych typów.

Dodatkowe środki przyznane zostaną tylko tym, którzy zgłoszą się po nie drogą e-mailową. Organizator promocji wymagana jedynie wiadomości o chęci odebrania 50 PLN bonusu.

Bonus na skoki narciarskie

Żaden kupon kwalifikacyjny nie może być rozstrzygnięty później niż 7 stycznia 2019 o godzinie 2 w nocy.

W ramach promocji każdy z graczy ma prawo otrzymania tylko jednego bonusu na konto. Jeżeli uda ci się spełnić warunki promocyjne, 50 PLN bonusu powinieneś otrzymać na swój profil maksymalnie w ciągu 48 godzin.

Interesuje cię obstawianie skoków narciarskich z bonusem? Konto w Totalbet założyć możesz bez weryfikacji i to w każdej chwili! Przy starcie masz także szansę na zdobycie premii na start!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button