4 grudnia z Etoto – bonus od wpłaty!

Pierwszy wtorek grudnia to czwarty dzień promocji, jakie można znaleźć w kalendarzach adwentowych legalnych bukmacherów. Co na dziś przygotowała marka Etoto?

4 grudnia z Etoto - bonus od wpłaty!
4 grudnia z Etoto – bonus od wpłaty!

Dziś gracze opisywanej firmy bukmacherskiej mogą liczyć na dodatkowe środki na grę. Wystarczy, że wcześniej sami dokonają depozytu, a Etoto powiększy wpłatę o dodatkowe 50%.

Jako że oferta jest częścią szerszej akcji promocyjnej o nazwie „Misja Grudzień”, która nawiązuje do kalendarza adwentowego, będzie można z niej skorzystać tylko dziś, 4 grudnia do godziny 23:59. W środę na graczy czekać będzie już inna niespodzianka.

Aby skorzystać z dodatkowego doładowania musisz oczywiście posiadać konto w Etoto, które zostało nie tylko aktywowane, ale też dokonano na nie wcześniej dwóch wpłat. Do bonusu 50% kwalifikuje się dopiero trzeci lub następne depozyty.

Na jakie środki można liczyć? Etoto powiększy naszą wpłatę do maksymalnie 50 PLN. To za dużo dla Ciebie? Nie martw się. Minimalna kwota depozytu uprawniająca do przyznania premii to zaledwie 20 PLN.

PAMIĘTAJ! Po dokonaniu kwalifikującego się depozytu na Twoim ekranie pojawi się okienko o możliwości skorzystania z bonusu. Jeśli jesteś zainteresowany, to musisz potwierdzić chęć udziału w promocji poprzez kliknięcie „Zatwierdź”.

Na wykorzystanie darmowych środków będzie miał dokładnie 30 dni, w czasie których będziesz musiał dokonać czterokrotnego obrotu sumą depozytu i bonusu. Dopiero po spełnieniu tego warunku możliwa będzie wypłata.

Nie masz jeszcze konta, ale chciałbyś je otworzyć? Zrobisz to na oficjalnym portalu internetowym opisywanego bukmachera. To w pełni legalne i nie wiąże się z żadnymi kosztami. Wystarczy tylko wypełnić formularz rejestracyjny.

LEGALNY BUKMACHER ONLINE – www.Etoto.pl !


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button