200 PLN dla najlepszych typerów Formuły 1 w Fortunie!

Już w tym tygodniu wystartuje nowy sezon Mistrzostw Świata w Formule 1. Na tor w roli kierowcy wyścigowego, po ośmiu latach przerwy, powróci Robert Kubica. Legalny bukmacher Fortuna przygotował z tej okazji specjalny konkurs!

200 PLN dla najlepszych typerów Formuły 1 w Fortunie!
200 PLN dla najlepszych typerów Formuły 1 w Fortunie!

Zwycięska Formuła

Już na wstępie należy zaznaczyć, że opisywana akcja skierowana jest wyłącznie do klientów marki Fortuna, posiadających swoje iKonto i zawierających zakłady sportowe za jego pośrednictwem lub w aplikacji mobilnej.

Tacy użytkownicy otrzymają informację na temat promocji poprzez e-mail, sms lub okienko pop-up, w którym należy zatwierdzić zgodę na wzięcie udziału w konkursie „Wyścig po bonus”.

Na czym polega ten wyścig? W największym skrócie, nagrodzeni zostaną gracze, którzy trafili najwyższe AKO. Dokładnie dziesięciu z nich zgarnie bonus 200 PLN.

Kupony biorąc udział w opisywanej promocji, która będzie obowiązywać w dniach 14-17 marca 2019 roku, muszą spełniać określone warunki. Zostały one zapisane w regulaminie. Oto one:

  • w dniu obowiązywania akcji należy postawić kupon AKO za minimum 10 PLN brutto;
  • zakład musi zostać postawiony na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej Fortuny;
  • kupon musi składać się z co najmniej trzech zdarzeń;
  • najmniej jeden typ musi pochodzić z oferty przedmeczowej na Grand Prix Formuły 1 w Australii;
  • wszystkie zakłady muszą być rozstrzygnięte najpóźniej do godziny 13:59 w dniu 17 marca 2019 roku.

WAŻNE! W przypadku, gdy kilku graczy osiągnie taki sam kurs łączny o przyznaniu nagrody decydować będzie stawka kuponu. Nagroda przypadnie w udziale osobie, której kupon był postawiony za większą.

Rejestracja konta

Jesteś fanem F1 i chciałbyś wziąć udział w konkursie legalnego bukmachera, ale nie masz jeszcze swojego iKonta? Nic straconego! Możesz zarejestrować je w każdej chwili.

Wystarczy, że odwiedzisz oficjalną stronę internetową Fortuny i wypełnisz formularz rejestracyjny. Całość zajmuje zaledwie parę minut i odbywa się w całości online.

W trakcie wypełniania formularza możesz skorzystać też z ekskluzywnego kodu promocyjnego, dzięki któremu nowi gracze mogą zyskać więcej niż w ramach standardowej oferty powitalnej. Hasło to: BETONLINE.

Pakiet powitalny

U legalnego bukmachera Fortuna, tak jak w innych firmach bukmacherskich, na nowych graczy czeka specjalny pakiet korzyści, dzięki którym mogą zwiększyć budżet na grę.

W opisywanej firmie, już za samo założenie konta i jego pełną weryfikację można zgarnąć darmowy zakład o równowartości 20 PLN. To jednak nie wszystko, na co mogą liczyć nowicjusze.

Czeka na nich również zakład bez ryzyka do 100 PLN oraz tradycyjny bonus od pierwszej wpłaty do kwoty aż 1 000 PLN! Zainteresowany?

fortuna bonus bez depozytu
Fortuna bonus bez depozytu

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button