2 maja: Wysyp promocji na finał Pucharu Polski!

Czwartek 2 maja to dzień wielkiego finału Totolotek Pucharu Polski, który rozpocznie się już o godzinie 16:00 na PGE Narodowym w Warszawie. Zmierzą się w nim Jagiellonia Białystok i Lechia Gdańsk. Z tej okazji legalni bukmacherzy przygotowali liczne promocje dla swoich graczy.

2 maja: Wysyp promocji na finał Pucharu Polski!

Freebet od sponsora tytularnego

Od tego roku zmagania o krajowy puchar noszą nazwę Totolotek Puchar Polski, więc jak łatwo się domyślić swoją ofertę specjalną na dzisiejsze wydarzenie przygotował również sponsor tytularny rozgrywek.

Legalny bukmacher Totolotek proponuje swoim graczom darmowy zakład o równowartości 50 PLN już za samo postawienie zakładu prostego na mecz finałowy. Jakie jeszcze warunki trzeba spełnić?

Nie ma ich wiele. Kupon online musi zostać obstawiony z salda głównego za minimum 100 PLN, a jego kurs minimalny musi być wyższy od 1,06. W grę nie wchodzą zakłady systemowe!

Zwrot stawki w TOTALbet

Inny z bukmacherów, firma TOTALbet, proponuje swoim graczom zwrot stawki za przegrany kupon SOLO na finał pucharu kraju. Mowa o cashbacku 100% do maksymalnej kwoty 200 PLN.

Do opisywanej promocji kwalifikują się wyłącznie kupony postawione za minimum 50 PLN z salda głównego, a każdy uczestnik akcji może liczyć na tylko jeden zwrot w jej ramach.

Darmowy zakład w STS

Bonus mobilny w STS

Marka STS przygotowała z kolei bonus mobilny, w ramach którego można zgarnąć voucher 40 PLN na zakłady sportowe. Nie jest to jednak oferta dla wszystkich klientów.

Mogą z niej skorzystać wyłącznie użytkownicy, którzy do tej pory nie korzystali za pośrednictwem aplikacji mobilnej STS. Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć premię?

Do końca dnia, a więc do godziny 23:59 2 maja, należy pobrać najnowszą wersję oprogramowania na urządzenia mobilne, zalogować się na konto online i potwierdzić chęć otrzymania vouchera 40 PLN.

25 PLN od forBET

Bukmacher forBET w czwartek, w ramach kolejnej odsłony „Super Tygodnia”, oferuje swoim klientom bonus o równowartości 25 PLN i nie uzależnia tego od typowania finału Pucharu Polski 2018/19.

Wystarczy postawić z salda głównego zakład online za minimum 100 PLN. Musi on się składać z minimum trzech zdarzeń o kursie minimalnym 1,30 każde i łącznym nie mniejszym niż 2,50.

Darmowy zakład w forBET

Inne promocje

Powyżej opisaliśmy tylko kilka z promocji bukmacherskich, jakie są dostępne dla graczy w kilku legalnych firmach, które działają na terenie Polski. Jest ich jednak więcej.

Kolejnym przykładem może być oferta specjalna LvBET, o której pisaliśmy szerzej przed kilkoma dnia. Jej szczegóły możesz znaleźć klikając w ten link.

Szczegóły wszystkich pozostałych promo na finał Totolotek Pucharu Polski można sprawdzić na oficjalnych stronach internetowych poszczególnych marek.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button