14% więcej na obstawianie ligi angielskiej!

Każdy, kto postawi w dniach 1-4 lutego 2019 kupon z meczami angielskiej Premier League, będzie mógł zarobić w LV BET więcej o 14%!

Bonus LV BET na Premier League
Bonus LV BET na Premier League

Bonus LV BET na Premier League

Oferta jest dostępna dla wszystkich posiadaczy kont w LV BET. Nie trzeba się do niej zapisywać – twoim zadaniem jest zagranie kuponu za dowolną stawkę, gdzie zawarte będą jedynie typy na mecze Premier League rozgrywane od 1 do 4 lutego.

Bonus aktywowany jest tylko w przypadku aplikacji mobilnej LV BET (A tobie podoba się ta aplikacja bukmacherska Android?). Obstawianie za pomocą przenośnej wersji strony internetowej czy jej tradycyjnej odsłony nie jest kwalifikowana.

Jeżeli chcesz otrzymać wyższe wygrane, nie możesz zagrać kuponu promocyjnego za środki bonusowe z innej promocji. Tyczy się to – rzecz jasna – tylko pieniędzy, które jeszcze nie zostały obrócone.

Obstawianie ligi angielskiej

LV BET kwalifikuje wszystkie zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze oraz kombi. Szczegóły na temat oferty znajdują się w jej oficjalnym regulaminie, który jest dostępny w portalu bukmachera.

Interesuje cię obstawianie Premier League? Pamiętaj, że Totalbet cały czas organizuje cashback na ligę angielską, a na naszej stronie cały czas informujemy także o innych nowościach bonusowych!

Powiększone wygrane w aplikacji mobilnej aktywne będą również w kolejny weekend. Na stronie LV BET znajdziecie harmonogram zbliżających się bonusów wraz z dokładniejszymi danymi na ich temat!

Lubisz promocje bukmacherskie? Zapisz się do naszych powiadomień, a nie przegapisz żadnej, która jest godna uwagi! :)


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button